Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Během včerejšího poledne vybuchla bomba v restauraci Družba v Uh.Brodě,kam chodí na oběd pracující,kteří tvoří HDP,aby bylo co rozkrádat a údajně vyšinutý psychopat se zbrojním průkazem a dvěma krátkýma zbraněma nemohl unést životní osud,který mu připravil Havel s chátrou a komunisti u komunistů,když byl vyhozen na dlažbu.Ani se nedivím je to první případ,kdy nezabil jen sebe.Píšu to proto,že krom spamů již na Tiscali není níc zajímavého a mám stracj,aby to nezvedlo vlnu násilí a vraždu lidí,kteří ještě chodí do práce.On určitě nezavinil bordel na mejdanu.
  • No je to stejné, jako když si v pražské povalečské kavárně a okolí vybere ČT "náhodné" kolemjdoucí, kteří potom vychvalují jak se tu máme a jak se bojí Ruska.Za prachy se dá udělat vše. Konečně tebe za tvou "agitaci" přece pUSsy taky dobře platí, že???
  • Já jsem například viděl dva rozhovory na ČT1 se stejným vojákem. V jednom rozhovoru byli titulky které jej označovali za ukrajinského vojáka a ve druhé reportáži byl ten samý voják označován za separatistu. Jednoduše řečeno. ČT1 a další nám jen cíleně lžou a krmí nás cílenou propagandou! Já osobně ničemu nevěřím, a naučil jsem se, nevěřit médiím.
  • Ruské zbraně máme také v kasárnách. Ukrajinci také používají ruské zbraně. Takže, uk jako vždy mlží, nedá se jim věřit. A jak jsou staré? 30 let?
  • Takhle Kyjev zachází s občany - http://m.youtube.com/watch?v=jnZKtRejmSA *8*
  • BTW psal že se od toho distancuje. Tak že pochodovali Ukrainci. Nikoli neoznačení vojáci na dovolené.
    No ale myslím že v tom máš ještě větší chaos na více frontách. Všichni co stříleli nebo nařídili střelbu na Majdanu zdrhli do Ruska. Velitelem zásahu počínaje přez generálního prokurátora a prezidentem konče.

    Našinec by se na nějakou válku vyprdl. Od tatarů přez švédy francouze.... rusákama konče. Ti všichni už tu dočasně pobývali..... a všechny jsme rozložili zevnitř. Tak že tanky do Bratislavy ??? To máš hodně divoké sny. Jako že by záklaďáci nasedli do tanků a jeli do Bratislavy?? Jednak by tam naše neohrožená armáda ani nedojela. Jednak půlka posádek byla ze slovenska a za další. I dobře placení fízlové radši zdrhli a hodili se marod než by si s tímhle ušpinili ruce. *1* *1* *1* *1*
  • Ti co ti dávaj negativní hlasy ba se měli kouknout na fotky s té demonstrace.
    Blbounům bylo zatěžko převléct se do civilu. No a když už se objevil civil tak měl krom tepláků s pruhama stejně na nohách vojenské kanady.

    To by měli pouštět ve vtipnější vyhrává.
    *1* *1* *1*
  • No..... Myslím že máte oba pravdu. Komu by se chtělo chcípat pod palbou v zákopu a mraze když to doteď nějak fungovalo..... Sice blbě ale nějak se to dalo přežít.

    Až budou dělat za dvacet let rozhovory z místními tak se to látne jak to bylo. Přičemž jak to dopadne. Pravda se nakonec vždycky ukáže. Největší válečníci jsou doma s rodinami a maj plnou hubu míru a tlachů o vlastních objetech. Případě obranných vítěztvích.

    Přeci BOJUJÍ ZA MÍR ........ přičemž jim není divné že zakládaj mír na hromadách mrtvol.
  • To je fofr.... Škoda že ti instrukce chodí v azbuce a pak je musíš pracně přepisovat do latinky. Mohli bychom mít z Kremlu zprávy ještě rychleji. :o))
  • My, charkovští partyzáni, vedoucí partyzánskou válku na území Charkova a charkovské oblasti proti kyjevské juntě, nemáme s výbuchem 22. 2., v době pochodu příznivců ATO, nic společného.
    (Fillip Ekozjanc)
  • Nezbívá?!? Panebože!!! Antiblba ne Vás!!!!!
  • Dokud se z Ukrajiny nestáhne poslední Ruský terorista nebude mír.
  • Škoda, že nejde udělit "Voskara" taky těmhle, fuj prasata vládnou:
    https://www.youtube.com/watch?v=voQ1tNTor4U
  • Další oběti fašistů.
  • BTW tvůj Putin prý dostane cenu za nejlepší herecký výkon.

    Zatímco jeho vojáci kradou Ukrajině území on jako jejich vrchni velitel do světa křičí:
    Lidičky já za to opravdu nemohu! Oni jsou na dovolené. *15* *15* *15*
  • Nejen Novorossia vítězí, ale i Oscara získal film o Snowdenovi, ještě ten svět není tak zkaženěj!!!
  • JÁ NA TV MOC NEKOUKÁM ALE DOST POSLOUCHÁM ROZHLAS.
    A dnes třeba v jak to vidí bylo řečeno že na straně Kyjeva se bojovat nechce(nechce se umírat).

    A s tím separatistickým uzemim jsem to řekl jasně.Žijí tam lidé které válka nezajimá chtěji přežit.
    )Jestli tam rusové či prorusové válčí,je buď nezajíma nebo pohoršuje.Ale aby nechciply hlady a zimou pracuji.Těžko zrovna vtěch dolech někdo dělá nedobrovolně.
    Kyjev je odstřihnul od všeho tak co mají dělat že?

    Jiank mobilizaci začali Porošenko dávno před tím a jak dopadl.Ukrajinci mu na to se..u.
  • Jé, to je hezký *1* *1* *1* , to je nějaká říkanka pro retardované děti ? *1* *1* *1*
  • Nevím na co koukáte v TV vy ale já včera viděla reportáž z tzv. separatisckého
    území kde lidé nadávají na válku a říkají že Ruští separatisté válčí bez jejich souhlasu.
    Stěžují si že jich se nikdo neptal jaké uspořádání chtějí.

    Zacharčenko chtěl udělat dobrovolnou mobilizaci ale ta totálně selhala.
    Pak začal hrozit že Ruské občany kteří se válejí za pecí odvede povolávacím rozkazem.

    Takže ani v Ruském táboře civilisté válčit nechtějí a morálka není nijak velká.
  • Nevadí vám že v těch oblastech žijí civilové kterým je politika u zdaku a chtějí přeržít.A že když jim jejich vláda(Kyjev) odstřhla plyn že jim nic jiného nezbývá.Než pracovat prodávat uhlí, aby přežili?
    Vy vidíte jen rusa a armádu nic víc!!!Chudáci lidi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit