Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uvažuji, co je větší prasárna. Sankce , nebo pomoci migrantům k blahobytu?

  • josef.chmela

    Na kydání špíny západními šmejdy na Bělorusko a Lukašenka se hodí všechny prostředky, i ti vykukové běženci.

    • To je doufám sarkasmus..protože jinak je to názor hodný troglodyta..

  • Už to není humanitární pomoc běžencům ze zemí ohrožených válkou, jak tomu bylo ještě loni? Něco se změnilo?

  • dzixy

    Pokud Lukašenko připouští, že v akci bourání hranic byli i Bělorusové, kdo mu uvěří, že nezval migranty jako nástroj pomsty proti EU? Patřilo by mu více, než jenom pohrdání. 

  • .

    • Hmmm- to je velmi zajímavý názor...🤭

  • Když českoslovenští pohraničníci bránili emigrantům v útěku z bolševického pekla na vysněný Západ, byli špatní. 

    Když běloruští pohraničníci pomáhají migrantům v útěku z bolševického pekla na vysněný Západ, tak jsou taky špatní.

    TAK JÁ TOMU FAKT NEROZUMÍM.....CO TEN ZÁPAD VLASTNĚ CHCE????? 😯

    • Je dobře, že jste vaší tupou nevědomost zdůraznil zapnutým kapslockem, opravdu nerozumíte...

      Tito lidé opravdu z bolševického lágru neutíkají, bolševickým režimem se pouze nechali napálit.

      • Co chtít od filcky ANTIQUE...

      • V čem se nechali napálit, sdělte mi to laskavě, poučte mne  dementkrade "vševěde". 😉

  • Cestovní agentury z Kataru, Dubaje, Sýrie, Afghanistánu a Pakistánu převáží tyto lidi do Běloruska. Vísa do Běloruska těmto lidem zajištují tyto cestovní agentury, stojí to asi 2000 USD i s letenkou. Takže tito lidé přiletí legálně na turistická viza do Minsku a tam si je opět přebírají zástupci těchto cestovních agentur a nasměrovávají je směr Polsko. Na tom se samozřejmě podílí i vojáci Běloruska, protože oni je ve své zemi taky nechtějí. Je jasné, jak je to krásně organizované, ale o tom naše média nesmí psát. Lži, že je Lukašenko vozí do Běloruska úmyslně můžete slyšet na zkorumpované probruselské ČT.

    Toto jsem viděl na francouzké televizi i s rozhovory s několika migranty.

    • Lžete rudý dobytku.

      • Takoví lidi jako jsi ty, přesně potřebovali komouši za normalizace v 50. letech, kdy prováděli nejhorší zločiny svého režimu. Tedy jinými slovy - totální vygumovance.

      • Jakožto hnědý dobytek to musíte vědět, že....se lžemi máte bohaté zkušenosti....😉

  • Odkud se dostávají běženci do Běloruska? Ví to někdo? Z Ukrajiny?

    • Lžete.

      • "Všichni lžou, jenom já mluvím pravdu...." řval nepříčetný Goebbels. 🙂

    • Z Ukrajiny to nebylo. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit