Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všude jinde ve světě by už dávno seděl
    • kde všude? Kuba?KLDR? Ukraina?Německo? Rakousko? ...... Tak kde,všude určitě ne *3*
  • Koupil mu ho Janoušek...grázl,místo aby dostal doživotí,tak chystá žalobu.
  • Béme, vy *12* , vy budete sedět až zčernáte. V jedný cele s Janouškem !
  • Tenhle člověk mi nestojí za komentář. Patří do basy.
    • jo,jo,žádný strom neroste do nebe už aby je pozavírali všechny zloděje *1*
      • ...a na vysoké stromy rády bijou hromy! Kéž by! Jenže naše justice se řídí příslovím "Co se vleče, neuteče", že mám pravdu?
  • Bém je lhář a zloděj. Pro pravdu se člověk zlobí !
    • Pan Bém není jen lhář a zloděj. On jako "politik" je ještě něco horšího. Ten nemá už nic vysvětlovat, žije ve svém blahobytu.
  • Kde by na to asi vzal, nakradl si jako vetsina nasich komunistu i kdyz z ODS. *16* *11*
  • Správnej darebák - nejlepší obrana je útok! Když nemůžu vysvětlit, kde jsem nakradl, tak podám žalobu na novináře. A je to. *11*
    • toz v tomdle jsou odsmani velice dobri
  • Kde na to vše vzal? Dnes první dobrý vtip. Hahahahaha.... to snad ví každý..... vždyť je z ODS .... najednou se při policejní šťáře k více 10 kilo zabaveného zlata nikdo nehlásí .. teď ODS nebude mít ani na právníky a na předvolební plakáty už vůbec ne.
  • Pan Bém. Tak to je ten pravý ODéSák, který se nám bude zpovídat za auto. A co ty výlety po horách všech světadílů? Financováno ze mzdy primátora nebo sponzorů, lobistů, dárců ? Opustit "práci" na 2 měsíce pro Mount Everest ?
    Vizitka "strany". Těch 8% preferencí je ještě moc.
    Co se týče ČSSD, tak si také moc neslibuji. Takže co s tím???
  • další zlodějna ODS je ven.Jak mohlo něco takového dělat primatora hlavního města.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit