Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bydlet tam je jen o prestižní adrese, vila v zahradě je určitě lepší.
  • Nikdy jsem v B. nebyl, a zajímalo by mne, jak vypadá přízemí domů.

    Sklepy jistě z pochopitelných důvodů nemají a přízemí stále zavlažovaná nepříliš čistou vodou, to nebude žádná velká sláva, vlhkost...

    Zajímavé by bylo zobrazení - průřez základy domů.

    Zázrak, že to pořád ještě stojí.
    • Já jsem v Benátkách byl, nádherné město.
  • Benátky se kouří?
    Nemají homosexuálům povolovat sex na veřejnosti.
  • Ty maj starosti... jestli se milý benátčané obáváte, že vás místních ubude nezoufejte vaši krajani denně vyzvedávají z břehů libie a moře tisíce afričanů kteří hledají nový domov *1* *1* *1* Buďte vděčni za turisty co k vám přijedou nechaj peníze a zas odjedou hýčkejte si je! Páč může být hůř....
  • italové byly vždy netáhla
    • Ty jsi tam žil, že to dovedeš posoudit?
      Já jsem tam žil a pracovní morálka ještě Český dělník a úředník se má co hodně učit.
      Pokud budeš lepší než Ital, tak potom můžeš o něčem hovořit.
      Čech Italskému dělníku nesahá ani po kotníky.
      Školství na střední škole, které jsem zažil, Čech po vysoké u nás na ně nemá ani náhodou.
      Mohl bych ti vyprávět, ale bude lepší když se tam sebereš a půjdeš ukázat, jak pomlouvačný Čech ukázal těm líným Italům jak se pracuje.
      • Žiji na hranici A a It a vím kdo k nám jezdí pracovat. Rodilí Italové to fakt nejsou.
  • "bývaly místem, kde místní obyvatelé vlídně vítali návštěvníky tvořené převážně intelektuály, spisovateli a umělci."

    To už se dnes nenosí, bohužel. To se ještě může stát, že si tam přičmoudlíci postaví mešitu.
    Živočišný druh homo, prý "sapiens" se přemnožil a proto Příroda dříve či později zasáhne a zredukuje jeho množství na přijatelnou mez.
  • Benátčanům by se jistě líbilo, kdyby jim turisté jenom posílali peníze na účty, ale sami aby do Benátek nejezdili. Nebo najednou pecunia olet?
    • Benátčané nestojí o vetřelce, kteří se jim tam hrnou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit