Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Pan Bendl se Zaorálkem nám raději měly prozradit cifry. Kolik se ukradlo za pravice a kolik za soc. dem vlád. Když si to sečte laik výjde mu že ODS je polistopadový arcizloděj a soc. dem jen zloděj. Polistopadová sebranka se nažrala a zničila stát ve jménu zbohatnutí vyvolených. Tento stát neposkytuje obyčejnému poctivému člověku zhola nic. Je tedy otázka proč tomuto bezednému molochu n a rozkrádačky a tunely všeho druhu platíme daně.
 • Je to jen další provokace Kubiceho. Levici stoupají preference ( jestli si to zaslouží je jiná otázka ) pravici naopak díky zlodějnám skandálúm neschopnosti a nepokrytému zvýhodnování bohatých na úkor společnosti prudce padaj.
  A tak známý gauner Kubice odpaluje další předvolební bombu proti levici. Nic nového.

  Ten chlap co střílel má prý velký dluhy. Takže snadná kořist pro manipulátory všeho druhu.
  A hned se z toho kontextu první vytrhne slovo KOMUNISTA. Kdo se trochu vyzná v historii tak ví jak snadné je vyvolat provokaci a manipulovat veřejným stádním míněním.
 • neznám jediného komunistického ředitele, který by nechal zkrachovat firmu a lidi poslal na dlažbu. Naopak znám stovky ředitelů soukromých a hlavně českou cestou privatizovaných firem, kteří vytunelovali vlastní podnik a tisíce ne-li milióny pracujících za posledních 20 let skončilo na dlažbě. Za první republiky byly alespoň vyvařovny pro chudé, dneska není nic a tak můžete akorát zdarma zametat jako totálně nasazení drábkovi otroci. Co jiného může obyčejný člověk udělat, než nějaký zoufalý čin... Jenže politici trpí hluchotou...
 • U Bendla bych nechal prošetřit získaný titul. Má ho jenom proto, že je v politice. Nemám
  nic proti hasičům (původní zaměstnání Bendla). Bendl je jedna z nicek a nul.
 • Všechny strany zrušit,udělat vládu z odborníků,kteří by za každé rozhodnutí stoprocentně zodpovídali a byl by pořádek.Strany ať si vše platí ze svého.
  • To již tady bylo, Fischerova vláda odborníků udělala dluh o miliardu vyšší. Fischer klidně kandiduje na presidenta? Že ho hanba nefackuje??
 • Bendl je do počtu i na ministerstvu zemědělství, aby tam křeslo ministra nebylo prázdné. Ono kdyby bylo prázdné, tak je to stejné. Stejně si v tomto absurdistánu, kvůli domrvené legislativě ve všech rezortech, dělá každý co chce.
 • Kdo si přisadí.že útok v Chrastavě je začátek akce KUB..... zpráva 2 ???
 • Patrony jsou levnější než vajíčka. Spletl se. No tentokrát budiž. Teď budou chodit politici vystrojeni, jako Nečes, když byl v Afghanistanu.
  • A vajíčko má větší cenu, než tvůj mozek!
 • Že musel pan Kubice o tom alkoholu vědět mě ani nepřekvapuje! Jedno k druhému pěkně zapadá.Kubiceho zpráva,teď alkohol.Když si ho tak prohlížím tak návštěvník hospod
  té nejniší kategorie a host popelnicových zákoutí. *2*
 • Komunisti si to "zatím" vyzkoušeli "na nečisto". Další pokus už bude s pořádnou pistolí a připraveným "zachráncem národa", který konečně zavede "pořádek". V KSČM, už teď roste nový Lenin nebo Hitler, nebo jak se teď jmenuje. *10* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit