Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID
    no asi chyba
  • Podle odhadu reportéra ČRo, se z bídou sešlo 5000 lidí...
    • Ono také slavit výročí padání zdí při DAS KRISTALLNACHT kamuflované pobouráním Berlínské zdi je pouze pro silné žaludky. *16*
    • oni doma radši čučej na tenis.
      • Dělat stafáž na režimním ceremoniálu? Vždyť i v Berlíně jim došlo, co to tady bylo za "revoluci". A jestli podle odhadu reportéra ČRo jich bylo 5000, tak ve skutečnosti to mohlo být i 5x méně.
  • Kdyby tam byl místo Gorbačova Ljoška Brežněv,tak by se nikde nic neslavilo.Oni si ti disidenti myslí,že se to vše stalo jejich zásluhou.Leda tak starou belu.
  • až doslaví a vyspí se, postaví se zase znovu před pracák - a to jsou na tom lépe než my
  • Andrej Babiš agent a vlastizrádný bílý kůň americké administrativy a NWO? Fakta, která vysvětlují daleko více a jsou šokující

    Tolik spekulovaná spolupráce Andreje Babiše s tehdejší komunistickou Státní Bezpečností (StB) může být jen úmyslná hra, kterou teoreticky sám Babiš může řídit nebo je v jeho prospěch řízena zvenčí. Ono být dnes označen za StBáka, tak nějak bývalým komunistům nevadí. Ovšem celé ty mediální tanečky mohou zakrývat ještě horší a hrůznější realitu o Babišovi, který může být i bílým koněm americké administrativy, tak jako sil ze zákulisí oficiálního vládnutí, které zavádějí globální otrokářský systém, který je vznešeně nazýván Novým světovým pořádkem (NWO).

    http://radek-velicka.cz/?p=18333
  • Bez dobré vůle tehdejšího Ruska (SSSR) by žádné sjednocení Německa neexistovalo.
    Němci by to rusům neměli zapomenout. Ovšem z hlediska dnešního chápání politiky
    - to bylo tím,že "západ" Rusko porazil. Nevím kdy v historii by tak mocný stát jako SSSR
    sám od sebe připustil z dobré vůle svůj rozklad, utrpení,války a otevřený výsměch.
    Ukázkou charakterů jsou i čeští politici - kteří dnes po tom všem - jako mopslíci se slinou
    u tlamiček se snaží Rusko srazit na kolena. Každý trochu soudný člověk by měl však
    vědět, že západ a Rusko by se řezat neměly. Navíc k sobě mají blízko a na jejich nesoudnosti
    by mohli nakonec vydělat světoví fanatici.
    • že tihle fanatičtí oslavovatelé západu, by se bez východu ani nenarodili *1* Zřejmě jsou to potomci nepoučitelných jidášských patolízalů *12* *12*
  • 9. listopadu 1989 byl čtvrtek, ne neděle, jak se uvádí v článku. To je úroveň.
  • Oslavují pouze pokritci, zloději, podvodníci a lháři. Slušný člověk musí makat aby se uživil.
    • "pokritci"? *7*
  • MNě se líbí ,že takový intelektuál??????????????? a reaguješ na něco takového jako,jó tak to s tvou inteligecí nebude takový zázrak,ale nic si z toho nedělej i mezi inteligencí se najdou takoví bezmozci.
  • Stále se ještě najdou pravicoví bezmozci, kteří vychvalují fašistický pravicový režim.
    Tak ještě jednou:
    Bydleli jsme v domku rodičů postaveném ještě před válkou. Nedostatkem jídla jsem netrpěl: na zahradě se pěstovalo ovoce, zelenina, brambory, vajíčka snášely slepice v přihradě, na maso se v králíkárně pěstovali králíci, před vánoci se krmila husa. Volný čas se trávil prací na zahradě a péčí o domácí zvířectvo. Mnohé oblečení mi šila máma doma na šicím stroji...
    Když to srovnám s tím, co si mohu dnes dovolit, zboží o jakém se mi tenkrát ani nesnilo a ze kterého se můžu otrávit nebo si dnes mohu koupit, chujoviny zadlužit se, a pak příjde exekutor, který mi zajistí bydlení pod mostem, cestovat můžu prstem po mapě protože mám taktak na jídlo.Důchodci dnes zaplatí byt a pak vybírají popelnice
    před čtrnácti dny byl zrovna v TV důchodce kterému po zaplacení nájmu zbude 754 Kč a s toho má žít, opravdu hnus.Po válce jsme byli bohatší než Švýcarsko a válečná fronta se nám vyhnula. Tak mohli skurvení pravičáci za 25 let po r. 89 celých 25 let"budovat šťastné zítřky" než to všechno prošustrovali. a jsme na dně!!!!!!!
    Pokud se lidem po minulosti stýská tak chápu proč, protože bylo dobře a život proti dnešku byl ráj!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit