Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro pana Krise, přerozdělování je jediné možné slušné hospodářství v rámci státu. Předpoklad je důsledná kontrola a navazující §, aby se nevyplatilo krást.
  • pehe, je stejný jako janotové, rusnokové, klausové, kalouskové a dlouhých nevyjímaje. Co je to za skupinu snad nemusím připomínat
  • to jsem nepochopil *6*
  • Tak ty budeš nadprůměrně vzdělaný člověk..Teda aspoň si to o sebe budeš myslet..Rád si podebatuju na ekonomické úrovni, jak marxismus nebo, jak ty říkáš neomarxismus, vede, podporuje a prosazuje rozkrádání nebo korupci.Nejsem komanč, ale rozhodně nezvládli za 40 let to, co za 20 let ti antimarxisti..A mimochodem, Pehe je pravičák..
  • pehetolog Pehe opět káže. Zapomněl dodat, že růst korupce je přímo úměrný přerozdělování. Přerozdělování ale je základní mantra neomarxismu, který Pehe tak rozhodně podporuje a prosazuje.
    O tom taktně mlčí.
  • dobráci,kteří nám vládnou mne na stará kolena odnaučili kouřit a chodit občas na pivečko. Už se těším,jak mě naučí zdravě se stravovat. Jsou to prostě dobráci a opravdoví machři.
  • Tato země už je tak prolezlá politickou zlodějnou a korupcí,že
    bez výstavby katovských mučíren,které by byly osazeny co nejkrutějšími katy,se naše země z cesty ke státnímu bankrotu nedostane.
  • V roce 1999 jsem o tom udelala program do Ceskeho Rozhlasu. "Redaktorka", kterou tam totalita dosadila za casu cistek, v roce 1972, mi strihla dovysilaci ho pasu.
    Stalo mne to misto, rozvazali celou redakci, a uz jsem si ani nelizla.

    Nic e se nezmenilo. Jenom se pokryje, rucka rucku umyje a vsechno je dobre.

    Krom tech neschopnych a prodjenych, kteri kradou codenne.
  • Bohužel má pan Pehe plnou pravdu .Zkušenost nás už poučila ................!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Má pravdu. Naše vláda je banda těch nejhorších zlodějů a podvodníku.
  • Ten je ale chytrej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit