Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Úspory jsou prostě důležité, to je jasné. Ale teda nemůžu říct, že by se mi líbilo to, co se dělá s úsporami občanů u nás doma. My doma taky přemýšlíme nad tím, jak zhodnotit úspory a já nevím, co všechno. Ale prostě přijde mi zvláštní, že stát, jakožto nejvyšší autorita v zemi, nad tím takto nepřemýšlí. Ale možná mi jen něco důležitého uniká. Těžko říct.

  • V rámci úspor si beru letadilko CASA, vezmu si svačinku a půjdu dělat chytráka mezi školáčky. Doprovodná autička jsou na cestě, abych měl vozíček. V dalším autičku budou ty motory pro vozík. A v dalším bude Katuška.

  • vanhorne

    Duchodova reforma tam je uspora mozna. Nahravka z tajneho odposlechu.

    " Dotaz: K cemu vedete duchodovou reformu, pani ministryne ! "

    Vedeme to ke konecnemu reseni duchodcu. Moderni, humanni a bezbolestna euthanasia, pri ktere se pouzije podvyziva a podchlazeni. Zadny duchodce z beznadeje uz nemusi skakat pod vlak nebo se predavkovat plynem. Stupen civilizase spolecnosti se take meri tim, jak se spolecnost stara o sve mene schopne jedince. A duchodci jsou svym vekem bezesporu ti mene schopni. Vlci smecka sve slabe jedince roztrha a sezere. Snad to nedojde tak daleko, ackoliv ti zlodeji ve vlade jsou take vesela smecka. O jidlo bych si take nedelala starosti. Podle tajneho vladniho planu "B-Vyziva" Poslanecka kantina kde si zerou za polovicni ceny, se otevre"obycejnym lidem". Plan "C-Teplo" Kazdy duchodce si zaopatri nekolik thermosek, s temi pujde do nejblizsiho nakupniho centra, tam na WC nacerpa horkou vodu. Tu po prichodu domu naleje do lavoru do ktereho ponori sve unavene a promrzle hnaty a k pozvednuti sveho ducha sedne k pocitaci a zucastni se ruznych diskusi. Bylo to nekde na internetu.🤣

  • KYMCYP, ty máš prověrku od Chocholouška?

    • KIMCID

      ne ale asi ji maš ty když o ní víš?

  • Kulihrach, ten tvůj logika bejt skutečno úžasný.

    Nebylo by lepší pro tiscali tyto dva blby, jako je KIMCYP a Kundihrach15 zablokovat?

    • KIMCID

      a ty jsi co za nulu?

    • A co zablokovat tebe ty trosko ? Asi už nechapes o čem pisou , tak pryč s nima vid?  Kdepak ses to priucil ? Moc dlouho hádat nemusim ..

      • To je nám zas prasečí modro z keťákovy palice. To nás tady zas skopčáci z DDR poučili. Ty vymetač německých popelnic a vlastník překrásného páchnoucího prasečího chléva chceš tady dokonce "hádat"? Ale tady není zájem o prasečí moudra z DDR. Mazej do chlívku, mezi svoje!

  • Kulihrach, blb jsi ty. O úsporách mluví nějaký agent zeMAN. Já jsem přece chtěl zvýšit dotace? Tu bandu rusofilů může platit přítel zeMANa, nějaký Putler.

    • Já jsem to myslel s tebou dobře, protože podle psaní příspěvku, zde na Tischcali jsi rozumu mdlého, tak nějaké to doučování by nebylo ke škodě.

  • KIMCID

    Za vlády ANO se minimálka vyhoupla z jedenácti nad 15.000,- důchody také, průměrná mzda přeskočila ze sednadvaceti nad 35.000,- Učitelé, na které všecky vlády sra..., jsou největší skokani, bajvoko o desítku měsíčně.....Zrušením kalouskovy daně, superhrubé mzdy, přibylo zaměstnancům zhruba 1500/měs.....Důchodci a studenti jezdí za hubičku a ještě sem nikoho neviděl, že by platil protestně plné jízdné, nebo posílal přidané peníze zpátky zaměstnavateli či na důchodový účet.....pokud o někom víte, dejte sem složenku

    • Stouply také ceny všeho a narostl státní dluh na stovky miliard. A ten dluh budou muset občané zaplatit, Agrofert to hradit nebude.

      • KIMCID

        Já to tam ale píšu

        • Kde...?

      • vanhorne

        "Stouply také ceny všeho a narostl státní dluh "

        Kimcidovi dosel inkoust, jinak by nas na to upozornil a stejne, kdo byse staral o takove zanedbatelne prkotiny? Vzdyt jsme jen jednou na svete, tak proc se mame mracit. Ten dlouzek je splatny az v r.2050. 😂

        • KIMCID

          Jak říkám přestaň ty výhody protestně využívat

          • vanhorne

            "přestaň ty výhody protestně využívat"

            O jake vyhody se jedna? Do poslanecke jidelny nechodim, abych se mohl futrovat za polovicni ceny.😂

            • KIMCID

              posílal přidané peníze zpátky zaměstnavateli či na důchodový účet.

  • A co takhle zrušit funkci presidenta? To by se ušetřilo peněz a hlavně té ostudy s těmi kolaboranty bez prověrky s východostepním chanátem.

    • KIMCID

      Nech si zdát

    • Co zrušit Tischcali. Měli bychom pokoj od starého pitomy, pod nickem Obcan a jeho nickových děložních paterčat, minimálně...

      • To by jsi nemohl udělat , zrušit tohle panoptikum. To by byla poslední rána pro zoufale kopírátora dedka janaka , moudrosera zemedelce okouna , schizofreniho pacienta chmelu a radu dalsich. Me by to bylo teda taky líto priznavam. S nima se tak hezky a na urovni diskutuje...

    • KIMCID

      Ještě jsi nám nenapsal kterou z 23 prověrek máš na mysl? Když už jsi takový odborníky na prověrky?

  • Šetřit by se mělo. A začneme u politických stran. Zrušit veškeré státní příspěvky těmto soukromým zájmovým sektám. Spolek zahrádkářů také žije pouze z členských příspěvků. Proč by mělo 99% NESTRANÍKŮ sponzorovat nějaká jednoprocentní uskupení straníků? Je to jejich soukromý zájem, ať se živí sami.

    Pak zrušit Senát tam také lítají minimálně stamiliony a místo toho předraženého spolku trafikantů zavést kvalitnější a levnější institut Referenda. No a přehodnotit dotace různým neziskovkám......to pro začátek......

  • Jediný rozumný krok...

    Proto chci zvýšit rozpočet Hradu.

    • Ty pablbe si můžeš zvýšit rozpočet na svoje doučování....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit