Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Myslím že v té době si vylepšili domácí rozpočet Pavlík Bemů,jeho kamarad z mokré čtvrti Janoušek,ježibaba Parkanová,miláček Topolánka pan" Pandur",trafikáři z Ods,vyvedenych (ukradených)Nekolik miliard z DPHMP..dalo by se pokračovat dále a dále...lidi nezapomeňte na tou voleb,nebudte hlušì a slepí.
 • Patří se také připomenout,nedávné vlády ODS(modré straky),TOP O9 a SZ a nebo VV udělali tak obrovský dluh,že se o tom ani nesmělo psát.Tím vůbec neobhajuji ANO,ČSSD nebo KDU-ČSL.
 • A co uděláš ty slizkej trapáku z erdele, pomazanej  olejem z řepky.Rád se čvachtáš ve ssračkách toho tvého komunisticko fašistickýho guru.
 • To by se tě hodilo ty .undo z Agrofertu,to je to co chcete!Táhni i s tim čoboláckym ymrdem a ožralcem z hradu, čobola vem domů kde se narodil a ovara z hradu do Kremlu.
 • odhalil jsi mně! A co s tím uděláš? Nic. Krása, co?
 • Zas mulova klasika.Chátra z pod mostu zlostně prská a skučí. To už je úděl holých zadků. Kdo tě tady drží? Už tak tady zabíráš místo.Mazej mezi tobě podobné. Tady bude jedině veselo.
 • Že je Jégl cvok,je všeobecně známo ale koukám,že i tady mezi diskutujícími máme skvělé ekonomy a dědy vševědy,proto se ptám,proč to nevezmou do svých rukou a jen žvaní,mají možnost se zapojit a ukázat co v nich vězí.A je uplně jedno kdo je u vlády,kritizovat se bude vždy a osočovat všechny,to už je národní uzus.
 • vanhorne
  "<span style="font-size: 14px; background-color: rgb(248, 248, 248);">důchodci a děti vlakem skoro zdarma"</span>

  <span style="font-size: 14px; background-color: rgb(248, 248, 248);">Babis je tak dobrotivy, ze sleva bude jen na 5% spoju. Kdyby to totiz platilo na vsechny, ti chudaci  by toho meli tolik na vyber, ze by meli problemy si nejaky vybrat, na konec by nejeli nikde a tim by se vlastne ochuzovali. </span><span style="background-color: rgb(248, 248, 248); font-size: 14px;">Ke kazde slevove jizdence dostan</span><span style="background-color: rgb(248, 248, 248); font-size: 14px;">ou koblihu. </span><span style="background-color: rgb(248, 248, 248); font-size: 14px;">3x hura pro </span><span style="background-color: rgb(248, 248, 248); font-size: 14px;">Burese.</span><span style="background-color: rgb(248, 248, 248); font-size: 14px;"> </span>

 • investiční?důchodci a děti vlakem skoro zdarma a kam čobol přijede všechno slíbí, aby někdo neryl do dotací
 • No kolem hradu budou řádně zablitý ,zevnitř od chlastu a zvenku od těch co uvidí tu chásku uvnitř.
 • Vokoune vokoune tys asi na obě bulvy slepej nebo nechceš vidět protože sedíš na PR  oddělení agrovyžertu.
 • Prolhanej čobol v období neskutečného růstu zatne sekyru,ta swina lže jen co otevře tu svoji estébáckou držku.Jaký bude hospodář,jak platí daně a nekrade o o etickém kodexu tuším z r.2012 radši ani nemluvit .Se konečně proberte než tady odsad budou utíkat lidi jak ze Slovenska a čobolák  vyžere tenhle stát až do mrtě.
 • Jo jenže  když je období krize tak je to čas dělat dluhy, ale nyní máme právě období kdy se ty dluhy mají splácet než přijde další krize a ne zasekávat další sekeru která se bude už těžko splácet , ale to je svědkům estébovým  šumafuk  protože "po nás potopa" a to se teprve ještě ukáže kolik miliard stát bude muset vypláznout za náhrady neprávem zlikvidovaným firmám za pomoci  zajišťovacích příkazů finanční zprávy , a že těch prohraných soudů fin. správy již je pořádná řádka ...
 • No aby Kraďosek taky v žaludku neležel!Za pana bordeltáty nebylo na nic a nic taky nezbylo teda kromě nehorázných dluhů co oba Mirkové rozfofrovali a také si dost vylepšili domácí rozpočet!
 • Kdy už bude vyhoštěn Okamura z EU do Severní Koreje?
 • Pavlíku Pavlíku to jsi zas zmastil kvalifikovaný "komentář". To jsi se zase blýsknul. Ale sedí to od tebe. Jako cestovatele který se horlivě zapojil, do Občanského fora.A když už tam nebylo místo,jupí do neméně křivácké partaje OH. Jakože Občanské hnutí. Jenže tam se to zadrhlo, co? Volby nevyšly ale za kampaň se pak nechtělo platit. Nebylo z čeho. No a takový politický žogler,neplatič  a balamuta nám tady píše kvalifikovaný článek, co by měl a neměl pan ministerský předseda. V Tiscali už publikuje každý, kdo má s odpuštěním "v zadku díru".
 • Wolfcastle
  Neboj to se nestane nikam vystupovat nebudeme semknemese a postavime kolem hradu a karlova mostu neprustrelne sklenene steny jak frantici kolem eifelovky😂
 • Zajímavé jak M. Kalousek jistým lidem stále "leží v žaludku". 😀
 • Pisatel je zjevně příslušníkem tajné služby Východu. A podle těch pomatených "názorů" zjevně přebral vodky.

  On byl v r. 1989 nějaký "převrat" financovaný ze zahraničí? 😯

  Soudruh zjevně stále přemýšlí v azbuce. 😀

  Aha, on to napsal "PJATIPROUD", který už to "JA" zakryl, aby to netlouklo tolik do očí. 😀


 • "kdyby nám bratrstvo bruselského prstenu nevykouzlilo z balíku evropských peněz 28,4 miliardy!"

  A proto by chtěl Kanimůra "vystoupit" z EU. Kde by ty prachy vzal? Asi je má připravené ve štruzoku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit