Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je příjemné, jít si po práci zaběhat a protáhnout tělo.
  • Já se domnívám, že je to o něčem jiném.
    Taky jsem před čtyřmi roky začal běhat i přesto, že mám od dětství alergii na pyl. A to jsem ještě jako kluk chodil pro mléko do obchodu s konvičkou. Tak kdo - ví kde se to vzalo. Ale zjistil jsem, že je to báječný relax to běhání.
    Jedno jestli běžím sám po lese, nebo se dám závod. Za hodinu mám hlavu čistou jako mimino a nic mně netrápí. Nesmím se ale potom podívat na televizní noviny. Takže nejradši běhám právě v tomto čase, pak koupel a hurá za manželkou do pelíšku.
    Neznám nic skvělejšího pro duševní i tělesné zdraví. *3*
  • Co meleš za nesmysly média zpracovávají lidi neskutečným způsobem o zdravém způsobu života vypadat zdravě znamená víc jak mít v hlavě pokud nehubneš nejsi in a tak by se dalo pokračovat dál přestaňme lidi masírovat v zájmu peněz a nechme je žít podle jejich uvážení neprodávejme v obchodech potravinové zmetky a ubude alergií vážných nemocí a jiných věcí
  • Takže když běhám, tak jsem pokrytec? Nebo skrytý povaleč? Co se autorka vlastně snažila říct?
    • se proboha neberte tak vážně.
    • Z Holušové nikdy nic kloudného nevypadlo, tak se nedivím ani takovému článku. Jen ten nadpis je ubohost.
      • Chudak tvoje matka...ty degene
        • O tobě vypovídá tvů nick vše a netřeba to komentovat.
  • Mě běhání naprosto pohltilo se musím přiznat. Hrozně moc si to užívám a opravdu dost se mi to líbí. Ze začátku jsem běhala jen tak ve starém oblečení. Postupně jsem se ale vybavila a je to mnohem lepší, když na to máte i kvalitní výbavu. I chytré hodinky jsme si pořídila. Vybrala jsem hodinky https://www.armodd.cz/armodd-prime-stribrna-s-kovovym-reminkem/ a musím uznat, že jsou perfektní. Na sportování naprosto dokonalé. 

  • milacekpublika

    Jako sice se mi líbí udělat si pohodlí a zabořit se do naší sedací soupravy do U, ale taky to nutně neznamená, že nevím, kdy se z ní zvednout a začít fungovat zase jako člověk. Osobně po neděli prosezené na gauči mám v pondělí fakt nutkání jít do fitka, nebo si někam vyběhnout. Prostě se začít zase hýbat. Ale je pravda, že já jsem měl ke sportu blízko od malička. :) 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit