Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Komu se nelíbí za okénkem s losy,tak ať jde do terénu roznášet poštu a 20kilo letáků
    • zlej trolle ty jako vrchní netáhlo a mega příživník tak má právo posílat někoho do práce, měl by jsi taky občas zaběhnout do háku místo okusování ruských zadnic *11*
  • Milý antisrágoro, Již tvé jméno říká, že mám "čest" se bavit s hlupákem. Počet hlasů ? Je to pro omezence jednoduché vysvětlení, Jsou tací lidé, kteří pouze příspěvky čtou a pouze s nimi souhlasí nebo naopak a přitom sami žádný příspěvek nedají. Snad jsi to antisrágoro pochopil.
  • ... rošťáci pošťáci :)))
    • ... klikač zase jednou rozžhaven do běla svou tupostí, to se mi líbí :)))
  • no jestli to ono nejni spíš tak že k platu dostávají(mohou dostat) odměny za prodané losy, uzavřené smlouvy finančních produktů atd. a oni dělají obechcávky založí fiktivní účty a točí tam prachy, aby splnily podmínky je to normálí provizní podvod... však je nikdo nenutí to oni chtejí jen ty odměny k platu za to chápu ale musí se na svůj plat dívat jako na základ co dostávaj a ne s tím každý měsíc počítat a šmelit pro provizní odměny a brečet jak je to těžký jací jsou chudáci....
    • Nabízení produktů je povinností. Pokud pošťák nesplní povinný limit, je na tom finančně bit. Proto to někteří řeší tímto způsobem...
      • ..."Nabízení produktů je povinností. K ZÍSKÁNÍ PROVIZE (ODMĚNY)" ...je na tom finančně bit. NO JASNĚ KDYŽ NESEŽENU KLIENTY NEDOSTANU ODMĚNY... Prostě poštáci si k platu můžou přividělat prodejem losů atd. možná při přijímacím pohovoru měli lépe poslouchat (nebo si přečíst pracovní smlouvu obvzlášte kolonku základní plat) a neplést si kolik si MÚŽOU vydělat se všema odměnama s tím jaký mají základní plat.....
        • Pro jojo
          Nechapu proc by Posta jako takova mela nabizet (rozumej vnucovat) jakesi produkty, ktere s postou nemaji co do cineni......a pokud to nabizet chce, at si na to vycleni prepazku a vezma pro tento pochybny ucel zamestnance. Dale nevidim realny duvod, proc by zamestnanec posty nemel dostat premie , pokud nesplni "limit" na prodej nepostovnich vyrobku????? Sel pracovat na postu a ne do banky, nebo pojistovny.....Osobne chodim na postu podat dopis, zaplatit slozenky, event. vyzvednout penize......nechodim tam pro to abych si tam bral pujcky, uzaviral pojisteni,atd. Vas pristup pane(í) jojo je zvlastni...pripodobnil bych ho k tomu ze se prihlasim do prace jako automechanik.....a zamestnavatel mi neda premie, ze jsem zakaznikovi nenabidnul a zaroven s nim neuzavrel havarijni pojisteni vozidla a ze si nechce koupit los, kde si muze eventuelne vybrat vyhru v podobe autodoplnku u nejakeho prodejce nahr. dilu, nebo u me v servisu.......vazeny pane takoveho sefa bych si vzal stranou....a verte ze bych byl po rozhovoru v autoservisu jediny, kdo by takoveto podminky plnit nemusel.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit