Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemůžeme bojovat s Ruskem. Jsme ochromeni covidem. Naše nemocnice jsou zahlcené a není tam místo pro zraněné vojáky. Ekonomika živoří vyčerpána proticovidovými opatřeními. Armáda nemá dost respirátorů a desinfekce aby vydržela aspoň měsíc  zákopech. Musíme okamžitě bezpodmínečně kapitulovat......😯

  • Svět se úplně pomátl. Lež je vydávána za "pravdu" a Pravda je označována jako "konspirační teorie, hoax a fake news". 

    Biden varuje Putina před "vpádem na Ukrajinu" po tom chlívu co tam USA vyvolaly. Já četl, že tam NATO chystá raketové útočné komplexy na Rusko. Tak nějak mi to připomíná situaci jako by Hitler varoval Beneše po anšlusu Rakouska a obkličování pohraničí, a přípravě československé armády v bunkrech "před "útokem Československa na Rakousko".  🙂 

  • "Z Ruska nepošlo nikdy nic dobrého, jen samá reakce, zpátečnictví."

    To se vědělo už dvěma sty lety.

    • Jegl ale nevědělo se, že budoucí americký prezident, který neudrží stolici ani moč bude chtít rozhodovat o osudu světa.

      • To Kulihrach15:

        1) Nejsem žádný "Jegl", jsem Obcan.

        2) Jeď se podívat do CCCP a do USA a svůj rudý stranický průkaz spláchneš do WC a do smrti se budeš stydět ukázat se přede slušnými lidmi.

        • Co to je CCCP, ty pablbe. Jegl, ty žiješ ještě v roce 1989, to jsem se narodil a to už CCCP mělo odzvoníno.

        • Kudy se tam jede? Cestovat v čase neumím a na současných mapách CCCP ne a ne najít.

    • f2sulik

      Ta země co má na vlaječce hvězdy a pruhy ale není Rusko ty trotle...

  • O co myslíte, že jde? V prolhaném mainstreamu se to ale nedozvíte.  https://www.youtube.com/watch?v=wrtG126LcU4                              https://www.youtube.com/watch?v=9Jfi6GHI72w&t=714s

  • Putin bude varovat Bideta o provkacích na Ruských hranicích. USA jsou odborníci v provokacích a vyvolávání válek hlavně daleko od svých hranic.

    Z USA nepošlo nikdy nic dobrého 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit