Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Já věřím tomu, že se to po nějakém čase zase zlomí a zase bude tuhá zima. Teplejší roky střídají ty chladnější, i když třeba už nebude taková zima jako třeba před 100 lety, tak věřím tomu, že se sněhu zase dočkáme. Já mám zimu ráda. Doma topíme v krbových kamnech, tak si k nim zalezeme a tam je krásné teplo. Na kamna máme napojený nerezový komín, protože nerezové komíny podle manžela vydrží nejdéle a kamna krásně každou zimu topí.

 • tazzy

  Další z řady mozků vymývacích článků. To si snad ani nikdo nemyslí, že sníh napadne plošně všude, ale dělat statistiku podle Prahy, Brna a Ostravy to snad né! Vánoc na sněhu bylo v 70tých letech dosti a 80tá jak by smet. Hezké vánoce všem.

 • Stačí se podívat na meteorologické servery a budeme vědět, co znamená "docela dost" zasněžených vánoc za třeba posledních 30 let. A také jak kde v České republice. Potom by měla diskuse význam.

  Skutečností patrně bude, že četnost "bílých vánoc" a rozsah území, kde se vyskytují bude stále nižší. V článku jsou uvedena fakta. No a to se moc nelíbí. V Suché Lozy to mohlo být i jinak - to připouští i dáma v článku. 

  Počasí si dělá co chce, ať se nám to líbí nebo ne. No a my lidé k tomu jen přispíváme, aby tak činilo. Hezké vánoce můžeme mít i bez sněhu - jen té nostalgie bude méně.

  Jsou země, které slaví dloooouhá léta vánoce na plážích v plavkách a nijak jim to nepřekáží. 

 • Terminator

  Bylo by dobré, kdyby autor nelhal, protože v roce 2011 na severu Čech napadlo tolik sněhu, že byly velké závěje. Autor Čobol by si to proto měl ihned smazat ze serveru a nedělat z lidí hlupáky.

 • Bílých štědrých dnů pamatuji dost. 

  • přesně tak a 50 let teda fakt nemám i když se blížím

   • přesně tak,to nejsou matoucí vzpomínky,ale realita,těch bílých vánoc bylo docela dost ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit