Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A nelže spíše pan Hersh
  • Hmm, ale byl to hezkej chlap. A dával židoamíkům pěknou kuřbu. *1* *1*
  • Američtí teroristi si vždy vymyslí nšjakou záminku aby rozpoutali lokální válku, kde pak budou dodávat zbraně a vojensky hájit zájmy USA. Přitom jim jde vždy o nadvládu a o nerostné bohatství napadené a terorizované země.
    • Ty jsi ale hňup, rusofile
      • Tvůj hloupý názor mně nezajímá. Vždy mně zajímal názor většiny a to ty, podle červených mínusů, určitě nejsi. Jsi pouze přízemní NIC.
  • http://www.hlavnespravy.sk/expert-amerika-stat-totalneho-dohladu/615297
  • Bulvární článek dobrý pro zdejší pomatené Rusofily kteří ve vodkovém
    opojení vidí za každým křovím kterým pohne vítr agenta CIA: *15* *15* *15*
    • Sběratelko červených nesouhlasů. Neustále tu vedeš. Nějak se ti nedaří svými kecy přesvědčit o své pravdě nejméně 80% diskutujících. Jsi tady skoro všem pouze k smíchu a vzdělaný a myslící člověk tě nebere ani vážně. Ty tvoje příspěvky se nedají číst ani jako vtip.
  • Ozbrojený zajatec a jeho ochranka? To je přitažený za vlasy.
    Zase se chce někdo zviditelnit a mele hovadiny.
  • Hary ještě si tu si pro Bin Ládina poplakej *12*

    Bin Ládin vrah který na dálku vraýdil nevinné civilisty.
    Pokud je peko tam už tak hnije spolu s Leninem Hitlerem a Stalinem.
    • A jednou tam budes hnit i ty :-)))

      Jeste ze bin ladn byl dlouhodobe v USSA :-) Jinak by to co pises bylo sproste napadani ...
      • Bin Ládin byl nepřítel USA a zavraždil mnoho Amerických civilistů.

        Ládin se přiživil na studené válce kdy CIA podporovala partyzánské skupiny
        v Afghanistánu když do země vtrhla Sovětská armáda.

        SSSR v té době dělal to samé. Podporoval ( falešné psy zbraně peníze) řadu
        teroristů a partyzánů bojujících proti USA. a Izraelcům.
        • No milý Simone, to všechno ale nevadilo rodině Bushů, aby s rodinou Ládinů čile obchodovala. Jak se to slučuje s tím tzv. americkým vlastenectvím?
          • Jsem holka. Pokud ti to vadí tak jsi na kluky.

            SSSR čile obchodoval s Hitlerem a dokonce se s ním dohodlo na napadení a okupaci
            sousedních států.
            Rodina Bin Ládinů není Bin Ládin který od rodiny odešel.

            SIMONA
            • Takže Simone, dle tvé neprůstřelné logiky, když tě tvá rodina vykopla z baráku, tak už to není tvoje rodina?
  • To nás má překvapit? *6*
  • Pokud vůbec bin Ládin existoval, tak bych nedal ani zlámanou grešli za to, že si ho Amerikáni ještě někde pěstují pro další použití. Takovou střílečku, jaká byla v Pákistánu, zrežíruje středně velké televizní studio levou zadní. A lži USA jsou již všeobecně známé.
    • Bohouši, vidět, že ses ještě neodnaučil rudě slintat! Samozřejmě si Bin :Ládina
      Amerikáni vymysleli, aby takoví znalci světa "střízliví" i ožralí měli o čem povídat,
      jako hradnmí osáidka či posádka o "Peroutkovi! Stačí vidět ty jejich ksichty,
      opuchlé a interesantní!
      • Noblesní odpověď, je co je pravda. Tvůj slovník, milý diskutující připomíná pátou cenovou skupinu, ne můj. Tak mně prosím nepodsouvej jakési rusofilství. Nebo je to nyní in?
        • Kopeš tu za Rusáky od rána do noci Bohunko.
          Takže jsi Rusofil.
          • Simone, kde v tomto článku o bin Ládinovi byla zmínka o Rusku? Nejsi nemocný?
  • Zabít zajatce "to je ale veké hrdinství" a ještě se před světem chlubí popravou. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit