Přejít na výpis diskuzí

Bílý kůň české justiční mafie?

21.11.2017 21:06
Alina Holušová   11 příspěvků

Představte si, že jste podepsali nájemní smlouvu na 26 let dopředu a rovnou za celou dobu zaplatili peníze. Pak ale zjistíte, že nájemní smlouva je neplatná. Myslíte, že dostanete uhrazené nájemné zpátky? Kdepak, pokud pronajímatel má šikovné právníky, máte smůlu. Přesně tohle se stalo Komerční bance,...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • A že prý právní stát!!! Kulové, justiční mafie a mafiánští exekutoři. Sice ne všichni, ale bohužel více, než dost. Zda se najde premiér a ministr, který to nakonec srovná do pořádku v zájmu všech, kterým by jednou mohli škodit?
 • Inu co se kdo diví? České amorální kapitalistické "právo". V normální společnosti by vykuk byl souzen za podvod a bezpracný zisk. Ale v našem Švejkostátě? Proto dnes máme spoustu milionářů z veksláků a podpultových kšeftařů......
 • To jsou ti hoši z pražské kavárny napojení na justiční mafii o které mluví Babiš.Nakonec to komerčce zaplatí stát.Ona se nějaká "chybička" najde.
 • Co k tomu dodat. Jak to napsal Jiří Haussmann:

  https://www.kulturni-noviny.cz/print/8127

  Ale je potřeba si i uvědomit ,že ve světě kapitalismu je to prkotina !!! Dnes není problém "koupit celý stát ale i třeba "vlastnit" no a nechat ve válce pozabíjet miliony !!!
  To je ten kapitalismus ta "kapitalistická" DEMOKRACIE !!!
  • Co to meleš. To není žádným kapitalizmem a demokracii. Ti je tím, že mezi lidmi - i právníky zejména - jsou hyeny, kteří využiji každé skulinky k tomu, aby oškubali kde koho, i vlastního bratra.
   • Ano. Jen je třeba dodat, že těchto lidí je "vládnoucí kastě" vždy většina, že tito lidé si vždy vytvoří klima vhodné především pro ně a "plebs" potom krmí takovými kecy, jaké je plebs momentálně ochotem sežrat: třebas o "sociální spravedlnosti", "společném vlastnictví" a "vládě dělníků a rolníků"; když se to plebsu přejí a situace začné být neudržitelná, udělá se revoluce (popřípadě sametová) a plebsu se pro změnu do korýtek nalijou pomyje obsahující "svobodu a demokracii", "právo a spravedlnost", "vítězství pravdy a lásky"...a nahoře dále sedí titíž majitelé zeměkoule, lžou, korumpují, kradou, podvádějí, a hrabou a hrabou...
   • Můžu potvrdit z vlastní praxe a mnoha slušných lidí,kteří jsou šikanováni tímto režimem.50tá léta jsou jenom slaboučký odvar co se tady teď děje.Pokud budou předčasné volby bude mít Bureš přes 60% hlasů,aby tito šmejdi konečně šli kopat uran pro USA.
  • vanhorne
   "že ve světě kapitalismu"
   Ve světě Ceskeho kapitalismu, odborniku na kapitalismus.
 • Rád se cenzore každý den přihlásim,.protože tě mám na konečníku a nejsem ovčan,ale občan.Proto tady nebudu volit a slavit gaunery .Pouze den studenstva a to Jana Opletala a další,kterým stejná sebranka zničila mládí jako byl Beneš a spol.Havel ne tomu tam dávají z chátry a spol.,kLAUS A TO JSOU TI CO TAM CHODÍ ZAPALOVAT SVÍČKY.vŠÍMNĚTE SI,ŽE ZEMAN TO NEDĚLÁ,PROTO HO BUDEME VOLIT!Jasný a můžete se třeba popo..
 • mrdehelse je do banky komercznej se vymrhedelse ODA a Okamura !!!!!!!!!!
 • Rusové ponížili Česko, Zeman podlézá Putinovi. Prezident suverénní země? Ne

  https://nazory.aktualne.cz/komentare/rusove-ponizili-cesko-zeman-podleza-putinovi/r~1fd721e4cf1d11e7aabeac1f6b220ee8/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit