Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bezregistrace
    kdyby daně z omastku, sladidla a já nevím ještě z čeho šly do zdravotnictví, výzkum jak nemocí léčit a pro ty co celej život ty daně vytvářerli, pak ať to zdaněj, ale protože by se zas rozfcaly na různý parády a odtekly ba na platy do neiskovek a kdoví na jaky "humanitární" kiksy tak .....
  • cukr v vrazdi a terorirsti z nej delaj busniny a dyz de cukr se dovazi a pak uplne stejme dotohpo namichaji bilej strelnej prach a pak hnrd to rozvazi poslanec kolausek a hned to prodava byvalim policistuma ty hned se prevliknou na teroristy a delaj artenteat na prezidenta havla a prezidenta livie klauzova!!!!!!!! neni mozno se pozasatvait a cukr vybuuchuje !!!!!
  • Ale ne.
  • bezregistrace
    je nejdříve nutno zdanit blbost a to budem v mžiku bohatší než kuvajťani
    • ... z čeho bys ji asi tak platil, trosko :)))
      • pěkně tady zas prasím.Ale nic jiného mi nezbývá.Když toto všechno řeknu venku nahlas tak mně lidi kopou do hlavy.Jejda to bolí.Všem těm kopáčům to vracím.
      • bezregistrace
        když ťopany jako ty vyvezem do Senegalu a domorodci je tam budou používat na vytloukání prosa ... stejně se ty jejich prázdný kokosy k ničemu jinýmu nehoděj ... A JEŠTĚ UŠETŘÍME NA ZDRAVOTNÍM protože u tebe a tobě podobných se stejně jedná o konečnou diagnozu
        hlupáčku
  • ... na primitivy jako ty a tu chátru zde kolem tebe funguje pouze bič, zoufalče Milane :)))
    • prostoduchý hlupáček ze 3.B
      • ... přání otcem myšlenky nejposlednějšího dementně klikajícího póvlu na netu :)))
        • sis vymačkal uhry blbečku z 3.B?
  • U nás v Putinově protektorátu je největší zabiják samohonka.
    • Ale az po nas, protoze v chlastu uz jsme Rusko prekonali..hi..hi.
    • bezregistrace
      smůla zatím si jí nevypil dost na to aby byl od tebe klid, zatím si s ní jen zblbnul a tak opruzuješ s těma svýma blábolama na zdejším pokecu
    • se děje u vás v émerice nikoho nezajímá trubko
    • To je jediné, čeho je dost. Na příkaz samotného vůdce z Kremlu.
  • U nás cukr není a jsme velice štíhlí.
  • Už jsme tady a všechnu pravdu překlikáme!
    • Zvláštní, že jsem překlikán já, který USA nechválí. Máš v tom rozpor, simone. A jsi tak dokonale zblblý, že klikáš tam, kde bys neměl. *14*
      • blbec umí jen 6 bodíků a když ho překliknem tak zuří, avotomtoje.
      • Tebe tady nebere vážně nikdo, chudáku.
  • Téma jak z ženského časáku.

    Američani zase začali cvičit syrskou umírněnou opozici, s cílem zejména na IS. Mezi řádky, nejen proti IS. A jak to vždy dopadlo? Po výcviku a vybavení přešli k muslimskému bratrstvu a bojovali proti Assadovi. Proč se ta umírněná opozice nepřidá k Assadovi? O to rychleji by vybušili IS a mohli zasednout k mírovému stolu k jednání, co se Sýrií...takto to bude zase jak předtím, na co sáhly USA, zmatek a zmar. Putin se musí smát jak blázen! Zase dojde k tomu, že bude požádán udělat pořádek v Sýrii. Vyšle na pomoc Assadovi odpočaté piloty a vybuší to tam znovu. Dokud to bude potřeba. Ty vogo, ti amíci jsou ale pitomci a hoveda! *12* *16* *12*
  • Místo psaní bolševických blábolů raději přestaňte sladit, Putnoidi!
    • seš ale blbec pitomečků!
      • ... cha cha cha, jsi nezvratně v hajz*u :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit