Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Až dostaneš rozum, tzn. nikdy.
  • Myslíš tvůj mozek?
  • Které a kdy?
  • To pančovaný žrádlo a pití bude zabiják větší ! *11*
  • Toto jsou zástupné kecy,které mají odvrátit pozornost od toho,že se sem tahá verbež např.z Iráku a ono se jim tady údajně nelíbí a tak vládní cestovka funguje na sto% a chtějí zpět.Ano pěšky do prvního záchytného tábora.Jsem silně znechucen kam se tento stát dostal za 26 let pod vedením chátry a alkoholiků.Já chci také přesídlit,ale kam?
  • Je třeba zdanit i hovno,které vysereme.Podle velikosti se pozná kdo si žere nad poměry a podle toho se bude platit.
  • Za to ona nám to sladí každý den svou hloupostí a nesmyslama a ovčani to baští.Všeho s mírou a spousta vychcánků u nás a v EU bude muset začít pracovat.
  • Kdypak nám asi konečně zdaní i ten vzduch který dýcháme?
  • A to všechno je způsobeno tím, že zde od války do dnes vládnou komunisti.
  • Nevědí už jak lidi obrat , zdaněný a předražený je tu všechno oproti západu. Že také lékaři nebijí na poplach , že zde máme daleko horší nekvalitní potraviny, nejmenší důchody, nejhůře placenou práci , lidi se tu odírají a nemají nikde zastání. Jsme státem hnoje , ani ti Iráčani tu nechtějí zůstat a taky proč, zde se zvyšují platy jen vládním úředníkům, soudcům státním zástupcům, řvounům jako jsou lékaři a sestry na ostatní tento stát kašle. Stát, je největší lichvář. A doktorům o zdraví lidí vůbec nejde, jde jim pouze o prachy a nacpat Vás nesmyslnými léky a z toho tyjí.
  • A co takhle začít vyrábět jídla a ne chemický koktejl. A podle dřívějších norem. To by se asi nic nevyrobilo. Když ve vepřové konzervě je kuřecí a v kuřecí je vepřové. Vypadá to na stejnou směs, jen je jiná nálepka. *2*
  • D-FENS měl zase jednou pravdu. A to jsem si myslel, že je to sci-fi z totalitní budoucnosti. http://dfens-cz.com/svacinka-2016/
  • jo jo takto se mi lidi venku na ulici posmívají! Prý jsem zoufalec.A primitiv! Ale jasně že nejsem,že jo? Vždyť mám dobré srdce a svoji velikou hlavu. Zparchantělá maminka mi to tak vždycky říká. Před spaním.
  • ... přenechávám pole s odstupem největšímu primitivnímu zoufalci na netu, strašně nudí :)))
  • ... nikdy se nenaučíš správně psát, telátko, píšeš pořád vlastně o sobě, juchá :)))
  • ano ano tak je to. Nám doma se tak posmívají všem.A to už se celý měsíc nepokakávám.Ale až budu velký nepokakám se nikdy!
  • ano ano tak tak všichni jste tady ubožáci.Protože se posmíváte nám s hranatou hlavičkou! Ale to musí jednou skončit. Já nechci aby do mně všichni kopali!
  • ano je mi tady moc dobře.Protože můj zparchantělý fotr mně odvrhnul.Tak se vybíjím tady.A moc se mi to líbí.Nikdo mi neodporuje.U nás v ústavu se pořád se mno hádají.A dávají mně do klece!
  • Ptal se někdo, jestli sportuješ? Je kouzelné, jak jsi naivní. Máš nádherný život. Vivat :)
  • ... asi tě zklamu, tvou zes*anou existencí jsem se zabýval dnes naposledy, ubožáku :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit