Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Věřte Ivanovi! Tady žádná ruská propaganda není a nebude!
  • taky tu?
    • zde,
  • Jeno hloupý imperialista si může myslet, že zde někdo šíří ruskou propagandu!
  • Už mě vážně štvete, když si vymyslím nick tak mi ho ukradnete, když nick ukradnu já tak mě zmínusujete! Dnes jsem tady naposled toto je můj poslední příspěvek na žumpě jménem Tiscali. Nyní jsem vytížená jako reklamní návrhářka a jako novinářka. Takže sbohem.
    • zlej trolle, to ti nikdo nežere, simona ti bude ničit život dokud ti neprdne cévka *15*
      • ta blbka nemá vlastní web, my všichni mysleli, že ano, že je strašně vytížená
  • My sem vůbec nechodíme, takže ruskou propagandu nešíříme. Přísahám na smrt Putina!
  • Neznám nikoho, kdo by tady šířil ruskou propagandu!
  • Někdo rusáky, jiný američany. Co tady zanechají ti druzí to se teprve ukáže, lze však již dnes předpokládat, že následky budou fatální.
    *********
    Už zanechali, rozumbrado!
    Je to bohužel dost dloho, takže ty si to asi nepamatuješ.
    UNRRA se to jmenovalo, zeptej se dědečka....
    • Pomocí UNRRA vytvořila USA v rozbombardovaném PORAŽENÉM Německu hospodářský zázrak. Nabízeli UNRRA také Československu, kterému se fronta vyhnula, ale Stalin nám zakázal to přijmout *12* *12* *12* *16* *16* *16*
  • Je velice správné, že tento vynikající člověk dohlíží nad BISkou, jinak by ji ovládli amrdólští nacisti!!!


    WOW !!!
  • Je ostudou této země, že komunistický zločinec Ondráček místo v parlamentě nesedí v kriminále.
  • Teplej blbec Simon s kriplkárou a koňskou nohou, kterou si strčil za krk rozjíždí debatu. Simone, kdy už půjdeš za blijce pitomce?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit