Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vážení přátelé, dovoluji si Vás upozornit že jsem študovaný v Plzni, mám titul a tudíž mne musíte oslovovat výše zmíněným titulem mgr.(čti mag..r) ostatně hlubokomyslná úroveň mých diskusních úvah dokazuje že jsem tento titul v Plzni během víkendu získal oprávněně.....pan primář z bohnické léčebny to také říkal, že mi ten titul patří....
    • Klidně se pochlub i VUMLem, soudruhu Tečko.
  • Suchý chrchel fašistická rakovina Bombama Obama na celé planetě a NATO jsou jeho metastáze. Dávám palec nahoru.
    • Ale chudáčku, jak se ti to stalo?
  • Komunismus a fašismus jedno jest!
    • Není. Komunismus je o hodně horší .
    • Imbecil a Jarek - jedno jsou!!
      • To je tečka a jeho x-nicků, co tu píše pravicové a fašistické příspěvky, je za to placený Topnácky a i na Parlmentních listech, kde ho mají dost a i na ac 24
  • Bombama Obama ten chrchel suchý je rakovina na celé planetě a NATO její metastáze.
  • Putler je učitel národů. Předvádí dnešním generacím, co je to zrůdná bolševickofašistická ideologie v praxi!
  • Fašisté z USA pošlou další peníze na životaschopnost ukrajinské armády , jinak by chcípla a Ukrajina by se stala svobodnou zemí.To přeci nemužou fašisté dopustit.
    • A nové přísuny fašistických poradcu USA kteří likvidují vše co se hýbe na Ukrajině.
  • Mi poctiví a hrdí komunistyčtí vlastenci se poznáme podle teho že si přejeme aby sem do ČR dojela slavná Rudá Armáda z tankama a rozjezdila to tady na cympr campr. Potom tu konečně vibudujeme komunizmus a klidně aji bes Banánů. Čest!
    • *8*
  • Česko-Americký tandem odborníků vypracoval program, který se dokázal s úspěchem vydávat za živého člověka.Tyto klony testují na Tiscali.Na prvním místě vede klon-člen KSČM,druhý je předseda Filip a třetí Tečka.Protože blbost je nakažlivá přidávají se na jejich stranu všichni přispívající s IQ 55 a níže.
  • Soudruh Putler pošle další rudé fašisty.
    • Další svoje soudruhy.
  • Podle údajů OSN zahynulo od 7. května při násilnostech na východě Ukrajiny nejméně 356 lidí, z toho 257 civilistů. Z těch 257civilistů jich 356 bylo ozbrojeno. *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit