Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... ale "ublížená vlez..." se mi na to, že Bobo a jiné pol. trosky nesleduji, moc líbí :))
  • Myslím, že největší zoufalec jsi ty "Antiparoubku", když jsi změnil svůj nick.
  • ... bys čuměla, jestli máš frndu, bys čuměl, jestli máš zákska v trenkách :)))
  • ... zapomětlivost balíků jako ta jakoby nebyla :)))
  • ... proti tvému zoufalému postavení ve společnosti to je prd :))
  • ... to je ho*no proti tomu, jak trapna jsi ty kreatura :))
  • Potrefená husa se ozvala. Ode mne nedostáváš žádné body ani mínusové. Nestojíš mi za to.
  • Ani praví pravičáci jim nedají hlas, protože se jedná o zlodějskou trojkoalici pouze pod jiným pseudonymem.
  • co ty seš zas za ublíženou vlezprdelku?
  • Bobošíková ač má v sobě hodně drzosti, tak s touto stranou nemá vůbec žádnou naději, jsou to zkrachovalí zoufalci a lidé při volbách na ně určitě nezapomenou. *1*
  • K paní Bubu se přidávají tragédi a zoufalci z ODS,kteří si asi málo nakradli nebo se neumějí jinak živit než příživnictvím na státní správě,viz. rychlokvaška Judr. z plzeňských práv panák Benda.
    Ubohost a trapnost!
  • ... děkuji za projevy velké popularity :)))
    ... zoufalci s mnoha nicky mě netankují
  • ... děkuji za každý hlas, který dokazuje, že nejsem přehlížen :)))
  • ... máš milý nick :)))
  • ... na tebe je síla cokoli :)))
  • ... marně přemýšlím, co z toho máš ty, Kájo :)))
  • Asi tak *1* *1* *1*
  • ...co by jsi ještě chtěl "Antiparoubku" ? *2*
  • Jestli je něco politické zoufalství... tak tohle. Strana posbíraná z vyřazeného materiálu z politického smetiště. Kalousek z toho má vánoce a Zemanovi museli zavolat doktora , aby se neuřehtal k smrti.
  • navrhuji změnit název na SZNP - strana zabedněných nabubřelých pitomců. Bubu nedá pokoj dokud se někam nedostane. Nedávno partě z ODS nemohla přijít na jméno a nyní otočila kabátek a s těmi samými hajzlíky chce zachraňovat republiku. Obdivuji tu jejich neskonalou zarputilost a drzost. Tfuj faj tajbl, to je opravdu síla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší