Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bohužel, kroutíte krky nevinným občanům vy, takže je potřeba vás zastavit. Jakýmkoli způsobem, vy hyeny . Komunisté jsou nejmírnějšími lidmi v zemi , ale vy pořád nás chcete vraždit. Nezbývá, než se ozbrojit. Lepší zemřít při obraně než otročit takovým hovadám !!! Takže si dej moc velký pozor na kejháček !!!
  • Vyrážejí do voleb pod vidinou kořisti jak žraloci když ucítí v moři krev *16*
  • Její výraz ksichtu mluví za všechno - "...tešte se ! Já s váma zatočím !..."
  • KSČM - jasná volba. Chci prosperitu, demokracii a svobodu. To zaručí jen KSČM nejslušnější politická česká strana. Za vlády komunistů se všem občanům žilo jako v ráji. Nebylo žebráků - nebylo bezdomovců. Každý si mohl dovolit koupit vše a ještě uspořit.
  • Jak to můžeš vědět, že polyká... *1*
  • jednu stranu si založí Bobo,druhá se bude jmenovat Les a my všichni je máme živit?
  • Bobina a Kikina *1*
  • Křížence nevolíme!
  • Rudí vrazi, zase byste kroutili krkem? Jak je vidět, jste stále stejní.
  • Ubohý komunisto. To máš zů tho fetování marx-leninismu.
  • Vždyť si ty deb.le na palici, mě ty svi.ě říkáš rudá luzo, když v životě jsem s nima neměl nic společného a s Pružinským tuplem, ale svazák z SSM z estébácký rodiny ti nevadí. *12* *12* *12*
  • BOBOplebs
  • on je navedenej modrými pisálky z MFDnes nebo Modrého práva (Novinky)
  • Strana co dostává na Hrad lidi jako je Klaus nebo Bobo, opravdu slušná strana bazilišků.
  • začni u sebe, vemeno přebarvený.
  • myslíš pana Okamuru co se dal do holtportu s exotama z TOP09? Děkuji, tak to pana Okamuru nemusím, politický hnůj v Čechách opět nepřekročil svůj stín, Japonci by mu nakopali prd.l.
  • Pro mně je její strana s panem přitékajícím potůčkem testem IQ národa. Uvidíme.
  • Bobošíkovou rozhodně volit nebudem.Pro nás sportovce jedině strana pana Okamury.A bude nás z našeho města velmi,velmi. *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
  • Tady paní Bobošíková zapomíná na jednu věc, Zdaněním bohatých firem i občanů(i zahraničních) jak je to běžné na západ od nás, se přerozdělí peníze i těch které jdou za naše hranice zahraničním vlastníkům a ty se utratí u nás, čímž bez zvýšení zadlužení se zvýší naše ekonomika.
  • Visící Pišta píšící pod ukradeným nickem je zárukou skončení zlodějen !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší