Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eS Jé Bé s náma vyj_ébé *16*
  • SBK - Strana Bobo Kiki. To může být dobré jedině k tomu až tam nalezou další gauneři lačnící po kořisti a pak je pochytat a zavřít.
    • ... OPT = omezený parazit tečka :)))
  • Vyrážejí do voleb pod vidinou kořisti jak žraloci když ucítí v moři krev *16*
  • Její výraz ksichtu mluví za všechno - "...tešte se ! Já s váma zatočím !..."
    • Tu komunistickou m.chu stále vidím jak začátkem devadesátých let řádila v televizi, kterou chtěla spolu s bolševiky ovládnout. Naštěstí se jí to nepodařilo. Pak si spolu se stejně vychcan.m Železným našla koryto v EP, kam jí dopomohli pitonečkové na jižní Moravě, kteří se vymotali ze sklípků a kalným zrakem viděli "fešnú babu". Koryto v EP už není a tak se spojila s arcilotrem Klausem. A to lsis ti gauneři budou hrát na "pravici".
      • Moje řeč. Navíc kandidovala na prezidentku za KSČM.
      • Petře, co naděláš ? Cpala se, cpese a bude se cpát do vlády jak luterán do nebe. Zavětřila ještě nějakou možnost jak si přilepšit *12*
        Píšeš "fašná baba" - no, kdyby ji pomočil pes, tak by byla škoda moče psa *1*
        • Nééé, podle mě nééé!!! To na jižní Moravě ti co se vypotáceli ze sklípku na ni polédli kalným zrakem a zajuchali "joj, fešná to baba". Ona už teď taky ta fasáda není co bývala, možná by se uživila na E 55 po západu sluncem kdy už není tak dobře vidět. *1*
  • KSČM - jasná volba. Chci prosperitu, demokracii a svobodu. To zaručí jen KSČM nejslušnější politická česká strana. Za vlády komunistů se všem občanům žilo jako v ráji. Nebylo žebráků - nebylo bezdomovců. Každý si mohl dovolit koupit vše a ještě uspořit.
    • Také chci prosperitu, demokracii a svobodu. A proto nemohu volitl KSČ(m). Tu jejich "prosperitu, demokracii a svobodu" jsem celou zažil . Naštěstí se CCCP zadusil svými rudými zvratky a nemohl nám poskytnout "bratrskou pomoc" jako v r. 1968 a tak u nás komunismus skončil. Jinak bychom šli cestou severní Koree.
      • Odstěhuj se dobytku do USA, tam tě sežerou krysy a štěnice, je jich tam nyní tolik jako nikdy v minulosti, další hmyz tam jsou švábi, ti jsou všudepřítomní, tak už táhni!!
        • Pišto, v USA jsem byl, ale žádné krysy, štěnice ani šváby jsem tam neviděl. Možná v nějakém ghetu pro komunisty, ale tam jsem nebyl. A jen jsem zíral jaké to tam je a jak tam všechno funguje. V USA jsou nejméně sto let napřed. A taky jsem byl v CCCP. Tam jsou zase o čtyřist let pozadu. Můžeš se tam odstěhovat. Nebo rovnou do severní Koree, tam už mají rozvinutý komunismus. *3*
          • Jenže v USA nepěstujou zloděje ve vládě, takže to že nevolim chátru z ODS neznamená že volim rudou totalitu, vymývačský bolševický kopyto, mě demokracie vyhovuje, ale bez modrých zlodějů.
          • Roky říkal pravdu- New York je přímo zamořen šváby a štěnicemi a nevědí si s tím rady. Ne u komunistů, ale v těch nejluxusnějších hotelích a bytech. Ale bojíš se říci pravdu, protože seš pravičák, kteří jen lžou nebo se také bojíš, že nějaký agent CIA tě odkrágluje. Toho jsou amíci schopný.
  • jednu stranu si založí Bobo,druhá se bude jmenovat Les a my všichni je máme živit?
    • Ty někoho živíš?
  • Bobina a Kikina *1*
  • BOBOplebs
  • Bobošíkovou rozhodně volit nebudem.Pro nás sportovce jedině strana pana Okamury.A bude nás z našeho města velmi,velmi. *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
    • Tak to je z bláta do louže. Samej populista. To už tady bylo. VV, LIDEM. Hodně štěstí.
    • Křížence nevolíme!
      • neboli podvraťák, čistokrevnej voříšek *1*
    • myslíš pana Okamuru co se dal do holtportu s exotama z TOP09? Děkuji, tak to pana Okamuru nemusím, politický hnůj v Čechách opět nepřekročil svůj stín, Japonci by mu nakopali prd.l.
  • Tady paní Bobošíková zapomíná na jednu věc, Zdaněním bohatých firem i občanů(i zahraničních) jak je to běžné na západ od nás, se přerozdělí peníze i těch které jdou za naše hranice zahraničním vlastníkům a ty se utratí u nás, čímž bez zvýšení zadlužení se zvýší naše ekonomika.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší