Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to neříkej na hlas nebo ho taky inteligenti z MV vyškrtnou.Je potřeba to udělat nečekaně a ne to troubit do světa.Kdo věděl o listopadu kirom STB,CIA a KGB?Tam se zmlátili studenti komunistů a bylo.
  • Jedinej z kandidátů kterej má šmrnc a nebojí se otevřít ani tzv. kontroverzní témata je Okamura. Dlouhej je profláknutej kariérista z ksč kterej v 89 převlékl kabát a asistoval u nejhorších privatizačních zlodějen.
    Bobošíková pro mě také skončila. Jako politická moderátorka se pohoršovala nad politikama který dávaj dobře placenej flek svejm rodinkam a ona se pak chovala stejně když manžela zaměstnala jako svého asistenta s tučným platem. Takže také káže vodu a chlemtá víno.
    A její bomba téma sudetští němci také není nic nového. Sládkova spr rsč toto téma otevřela po 90 jako první i přes tehdejší naprostej nezájem našich politických elit.
    • Navíc se paktovala s podvodníkem Železným, za kterého jsme zaplatili deset miliard, aby ho nakonec pomlouvala a jmenovala "pan Kovový", klasická nátura arogantních lidí, co se s nikým nesnesou.
      Navíc lezla do zadku Klausovi a má ho vystaveného na obrázku i s podpisem.
      takové "charaktery" nebrat.
      Stejně má sklony k diktátorství.

      Na druhou stranu je jasné, že v jejím případě došlo k neslutečné chybě, protože jestli se vezmou z něčeho dva vzorky, tak výsledek se musí brát jako průměr, ne jako SOUČET.
      Tímto postupem by nakonec stačilo pět "vzorků" s výsledky 20%, a součet by byl 100%, i když je evidentní, že správně je pořád těch 20%. *12*
  • Jestli osoba na foto pod jménem je Vladimír Dlouhý tak já jsem panna Orleánská
    • Je to Dlouhý!
  • Jedině Franz je důstojný kandidát na prezidenta, a věřím že ho bude volit většina mladých, já i když mezi mladé nepatřím rozhodně ho volit budu i celá moje rodina.
    • Já vím o jednom náčelníkovi Apačů je mu podobný a chce z USA emigrovat do země zaslíbené ČR,kde si může rozdělat i oheň na Václaváků a dávat kouřem rudým bratrům znamení,že tady žije národ určený na vyhubení a žere se tady nekvalitní jídlo a pije ohnivá vodka a rum.
      • A je ten váš Apač TAKÉ SIONISTA jako je Franz?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit