Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Při té bídě se ženou k prezidentskému korytu jenom hlupáci.Protože kdo z těch lumpů vyhraje,tak má velikou pravděpodobnost,že bude při revoluci zlinčován přímo na Hradě.Tento zbídačený národ se nebude mazlit ani s lumpem-prezidentem.
  • Jedině Franz je důstojný kandidát na prezidenta, a věřím že ho bude volit většina mladých, já i když mezi mladé nepatřím rozhodně ho volit budu i celá moje rodina.
    • Já vím o jednom náčelníkovi Apačů je mu podobný a chce z USA emigrovat do země zaslíbené ČR,kde si může rozdělat i oheň na Václaváků a dávat kouřem rudým bratrům znamení,že tady žije národ určený na vyhubení a žere se tady nekvalitní jídlo a pije ohnivá vodka a rum.
      • A je ten váš Apač TAKÉ SIONISTA jako je Franz?
  • Tak to neříkej na hlas nebo ho taky inteligenti z MV vyškrtnou.Je potřeba to udělat nečekaně a ne to troubit do světa.Kdo věděl o listopadu kirom STB,CIA a KGB?Tam se zmlátili studenti komunistů a bylo.
  • Bude asi boboshow ta chce za každou cenu na hrad
    • No nevím, nevím. Ty doby, kdy stačilo, aby Bobina vystrčila kozy a zatřepala s nimi a pak zakroutila p.delí, ty jsou už pryč. Dnes to už nezabírá. Hol čas dělá své. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit