Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Budu jí volit a zorganizuji desítky dalších voličů,protože tento Absurdistán bude mít alespoň v čele pěknou ženskou,kterou nám každý bude závidět a ne ten póvl,který se tam dere a zahazuje masky.Ona předvedla,že je zátěžová a není kam vítr tam plášť.Bobo držím palce.
    • Takže póvl zahazuje masky. To ale znamená, že Bobošíková ji ještě nezahodila. Ona je sice na dost věcí chytrá, ale na některé až přechytralá, nevěřím jí!
  • Ona je opravdu pěkná, hezká a chytrá.Navíc na rozdíl od vyčuraného Dlouhého,aktuálního antikomunisty Fišera a zamindrákovaného jezevce z Vysočiny nikdy nebyla v KSČ!OD pana Sobotky se liší tím, že nemá VUML a nechlastá,na rozdíl od "Černohorce "v pracovní době nechrápe, nenosí pamprsky, umí se vyjadřovat a je jí rozumnět.Co byste chtěli víc!Má můj hlas a doufám, že i hlasy většiny rozumných lidí!
  • To podstatné z nadpisu - tedy koho prezident jmenuje novým premiérem jsme se nedozvěděli. Opět kváká jako všichni politici. *12*
    • Senior

      Pokud si vzpomínám, tak tato dáma kandidovala na prezidenta již jednou. Tehdy to bylo za KSČM. Proto bych rád věděl, za jakou stranu bude kandidovat tentokráte. *1*
  • Bolševická roznožka Bobo?
  • Krásná a chytrá žena. Zasloužíme si ji za prezidentku. Mužští v politice dělají chybu za chybou. Dost už chlapů. Paní Jano držím palečky.
    • A chytrá.
    • Volte paní Bobošíkovou, dejte jí šanci.
      • Chlapi způsobují jen samé problémy.
  • Já budu president!Bordel bude stejný ale bude větší sranda.
    • Nejdříve se nauč pravopis.
  • Bobo má pořád jasno, jako když kandidovala na prezidentku za KSČ
  • Čuba BoBo? No comment!
  • Já už toho slyšel taky dost.
  • Janu Bobošíkovou si pamatuji jen ze zpráv NOVY a kandidátku na prezidenta při té frašce před 6ti lety. A že se prý ty dějiny neopakují. Takže se proinfiltrovala do srdce ODS. Je to na pováženou a dokresluje to jen ten politický marazmus v této zemi. A pod to se podepíši, třeba na té její kampani.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit