Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Pro Just.Tobě chybí jenom svěrací kazajka abyl bys OK.
 • A o čem by jste mluvili vy, na jejím místě??? Mne Bobošíková docela zklamala, ale musím uznat, že leckdy má pravdu....A nezdá se vám, že i někteří politici mají pravdu na jedné straně a na druhé zase lžou ? Nám nezbývá nic jiného, než tu pravdu si mezi řádky hledat...A konečně nejvíc mne zlobí, že dluhy které nadělaly obě hlavní strany musí zaplatit normální pracující a platící poctivě daně, občan této republiky v každé kategorii...Jinak Klaus, jako euroskeptik se mi líbí.....Můj názor ja takový, že včera to byla Moskva a dnes je to Brusel...A v čem je rozdíl????
  • ...rozdíl je v tom, milý pane, že v Rusku demokracie nikdy nebyla a to, co tam teď provádějí se, k té západoevropské ani nepřibližuje...jestli si myslíte, že v západní Evropě je běžné volit prezidenta tak demokratickým způsobem jako u nás, dotahovat klauzy ne podezřelého , ale oficiálně trestně obviněného místopředsedy vlády (nehledě na to , že všude na západ od nás by zavedené politická kultura takového člověka přiměla, do soudního vyšetření a ne zastavení případu, odstoupit) jak to veřejně garantoval náš prezident ...tak to je mi Vás líto, naše země za celoundobu bolševikování chtěla dohnat západní Evropu nejen v té komerční , ale i té kulturní stránce, když jsme se sami a dobrovolně se km západnímu společenství přidat a mohli čerpat peníze z evropských fondů, bylo to v pořádku...když jsme mohli svoje vlastní zlodějiny omlouvat přibližující se, ale stále ještě menší cenou energií a nájmů, bylo to v pořádku. Teď, kdy jsou tyto vstupní ceny víceméně vyrovnány a výstupní položky, tedy platy jsou asi čtyřiokrát menší než v západní Evropě, se nám bude Evropa pod idiotskými záminkami pomazánkového másla, špekáčků či rovných okurek, záměrně znechucovat? A budem se zase obracet na Rusko, nezlobte se já už nechci... a je nás hodně, to i věřte.
 • S paní Bobošíkovou naprosto,ale naprosto souhlasím,a Ti co nadávají lidem s jiným názorem se bojí že má pravdu.
 • No alespoň můžeme posoudit komu patří srdce madam Bobošíkové a proč....
  .....protože její ideový guru Václav Klaus, ač vševěd, zcela vědomě už předem rezignoval na kontrolní dohled s transparentní trestní odpovědností státních úředníků v dozorčích radách státních podniků a bank před a během privatizace ...protože Václav Klaus, ač vševěd, neodsuzuje, ale naopak dlouhodobě toleruje korupční, nedemokratické a zamlžující výsledky šetření v kauzách od (v Evropě nemyslitelného a nesrovnatelného) oficiálního trestního obvinění místopředsedy vlády, až po neuvěřitelný "demokratický" průběh prezidentské volby provázený hromadnými záchvaty různého typu s prapodivnýmu převozy do vzdálených nemocnic, či dokonce přímo autenticky doložitelným vyhrožováním tehdejšího ministra vnitra ...protože Václav Klaus, ač vševěd, škodí ČR, která po čtyřiceti letech pod rusovládou se sama a dobrovolně po revoluci rozhodla stát se členem společenství států západní Evropy, svým neodpovědným euroskepticismem na jedné straně a stále více zřejmějším rusomilstvím na straně druhé! Je zřejmé, že ČR ani v minulosti natož v současnosti nedokáže být ekonomicko-politickým solitérem a pro většinu občanů je zcela nepochybně záměrně a hloupě uváděný zavádějící termín jako "evropský socialismus" lepší variantou než "ruský kapitalismus"!
 • Rudých krav tu bylo hodně,ale Bobošíková mezi ně určitě nepatrí.
 • Co jste si pomohli, vy neobyčejně chytří lidé, když jste sem napsali, svůj moudrý příspěvek?
 • Souhlasímže ať je jaká chce, obě její tvrzení jsou pravdivá.
 • Ať je jaká chce, obě její tvrzení jsou pravdivá.
 • Ti kdo Bobošíkovou uráží je totální tupec. Ona má pravdu Schwarzenberg nehájí naše zájmy pokud jste si toho nevšimly tak jste opravdu tupci.A Nečas je poskok BRUSELU.
  • ..no a Vám chybí základní vzdělání, zopákněte si tvrdé y a měkké i - to je nějaká čtvrtá třída? ..s takovou výbavou hodnotit Schwarzenberga...to je k neuvěření...
 • rudá kráva
  • JSTE HLOUPÝ HULVÁT.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit