Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Boj ukončen STOP primátor v pr. STOP odesáci zuří STOP premiér na revanš odvolá Kalouska STOP dovládne to ODS a ČSSD (možná) STOP
  • Mně to připadá jako boj mafií o nadvládu určitého regionu... A odnese to někdo kdo jde náhodou kolem, nebo jen tak přihlíží. Tedy občani tohoto státu...
  • Boj o koryta započal... *1*
  • Tady vidíte českej plebse a chudáčkové z CSSD a jinejch stran, jak se bojuje. Vy tohle nikdy nedokážete.....
  • ODS : Magistrát nedáme raděj ho zbouráme ... Odéesáci jsou tupouni, jak má být !!!
  • Kdo opravdu dění na magistrátu v Praze sleduje musí uznat, že primátor Svoboda je od 89.roku (dřívější nehodnotím) tím nejlepším primátorem, kterého zatím Praha kdy měla. Ani Topáci, ani jiná v zastupitelstvu přítomná strana takovou osobnost nemá. Pan Hudeček - ambiciózní nepražák sice zasedání řídí s přehledem, ale tu Prahu až tak v srdci nemá (viz Metropolitní plán).
    A ČSSD - z té se mně opravdu dělá zle. Zase by chtěli do lukrativních dozorčích rad a představenstev - brát peníze za nic???
    Přitróblý pan Poche, vyčůraný Březina, Hulínský přerozdělovač...proboha ne...
    Dnes přímý přenos Zastupitelstva hl.m. Prahy na webu praha.eu - pokud to jen trochu půjde, tak si to pustím, abych viděla a si pamatovala, jak se kdo chová. Paralyzovaná rada nikomu nepřidá. Školy, příspěvkové organizace a vůbec chod města se zastaví... *7*
  • TOP 09 má bojovat s levicí a ne s pravicí jinak ať jde do háje
  • Když vidím zoufalství primátora Svobody, tak mě napadá jistá myšlenka... Co se muselo stát v životě lékaře, aby zanechal tak krásné povolání, jakým bezesporu medicína je a šel do politiky s největší tlupou zlodějů, tunelářů, odkláněčů a divokých privatizátorů. Já vím, že chuť peněz a moc dokáže člověka úplně změnit a tomu vábivému ale záludnému kouzlu podlehlo už v dějinách mnoho skvělých mužů (Slobodan Miloševič byl taky lékař...). Vždycky jsem si myslel, že vyštudovat medicínu, pracovat v nemocnici jako lékař, požívat přirozené autority lidí a dokázat pomoci ve chvílich, kdy už většná lidí "hází flintu do žita" musí být vrcholem štěstí. Asi jsem se mýlil, někteří lidé touži asi víc po moci, po bohatství a pro mamon jsou schopni všeho...
    • Ty ale zapomínáš na to, že v politice si pomasíruješ vlastní ego bez zodpovědnosti. A v nemocnici jseš připoután jako pes k boudě. To primátor hlavního města je jinačí kafe .
  • TOP 09 = Kalousek. Ten se stále škrábe výš a výš. Praha se stane ( zatím je z 50 %) mafianským městem. *2*
  • Bém, Svoboda......... kdo přijde teď ? Už čekám Pitra .
    • Kájínek!!! *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit