Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Zatracenej dědek uslintanej, místo aby trénoval skoky do rakve tak si cintá pentli, podvodník a úplatkář !
 • A co šlápoty na hradě za Havla pane bývalý kancléři. A vztah tchána k NSDAP, velitele SA v Rakousku? Ano manželka se po konci Hitlera důrazně distancovala od nacismu. Ale to samé udělalo 90% komunistů po pádu v 89. A dnes jich v TOP09, ČSSD, ODS, ANO aj. máme, co by demokratů... O tom byste pohovořit nechtěl? *1*
 • Mumie se vrací *1* *1*
  • A druhá sedí na Hradě *1* *1*
   • duka je v poho
 • politický střet nebo politický skřet? *7* Aneb o nezmarech a bromtosaurech...
 • realista
  Kalousek prý zastavil zadlužování? *15* Já snad smíchem spadnu ze židle....Před volbama rozesílal složenky na 120 000 lidem za dluhy které sám pomáhal nasekat např. na ministerstvu obrany. Na konci jeho vlády se "dluh" každého zvýšil na 170 000. Tak jestli zvyšování dluhů se označuje jako "zastavení zadlužování tak odteďka budu hasičům říkat "žháři" a polárnímu mrazu "tropická vedra". Mně stačí když se podívám na níže uvedený graf https://obcanskyparlament.webnode.cz/cirkus-zvany-volby/ abych věděl která bije. To se potom Topáci nemůžou divit že je nikdo nechce a nikdo jim nevěří když tak okatě lžou a a tvrdí o noční tmě že prý je to "denní světlo". Nějaké převrácené myšlení, ne?
  • Klidně budou tvrdit že černej čtvereček je přeci bílý kolečko!
  • Co chcete o zdegerovaném knížeti jako čestným předsedou?
 • Boj proti nekontrolovanému úniku pšouků,spoćíva v omezení konzumace zelí a cibule.
 • Jsme úplně ve srabu - ale hlavně, že tady nevládnou komunisté.
  Máme pětinové platy, než mají lidé na západě - ale hlavně, že nám nevládnou komunisté.
  Máme všechno zboží dražší o 20 procent, než na západě - ale hlavně, že nám nevládnou komunisté.Musíme jíst potravinový odpad dovážený ze západních zemí - ale hlavně, že nám nevládnou komunisté.Náš státní dluh je 1,7 bilionů korun a roční úroky z něho platíme 90 miliard - ale hlavně, že nám nevládnou komunisté.Zvyšuje se počet lidí pod hranicí chudoby, zvyšuje se počet bezdomovců, počet lidí žijících na ubytovnách, počet lidí vyhlašujících osobní bankrot - ale hlavně, že nám nevládnou komunisté.Stát je řízen kmotry, kteří každou veřejnou zakázku předraží tak, jak to udělal bývalý ministr životního prostředí Drobil, aby naplnil miliardami našich korun svůj osobní měšec a měšec stranické pokladny ODS - ale hlavně, že nám nevládnou komunisté.
  Na kongresu vládní strany ODS jsme viděli aroganci kmotrů ODS, kteří přijeli několikamilionovými auty s registračními značkami za několik tisíc korun - ale hlavně, že nám tady nevládnou komunisté!Na zdravotní péči bude mít nárok jenom ten, kdo do nemocnice přijede autem značky BMW, jak řekl profesor medicíny Pafko - ale hlavně, že nám tady nevládnou komunisté!Do důchodu budeme odcházet v 74 letech, což je z biologického hlediska úplný nesmysl - ale hlavně že nám nevládnou komunisté.Naše země nevzkvétá - ale hlavně, že nám nevládnou komunisté!PROSTĚ JE TO VYSVĚTLENÍ DNE NA VŠECHNO. JSME ÚPLNĚ V TOTÁLNÍM MARASMU, ALE MŮŽEME SI ODPOVĚDĚT VĚTOU: HLAVNĚ ŽE NÁM NEVLÁDNOU KOMUNISTÉ A HNED JSOU VŠECHNY PROBLÉMY VYŘEŠENÉ, PROTOŽE JEDINÉ NEJDOKONALEJŠÍ POLITICKÉ STRANY V ČR JSOU :ODS (obrovsky drancující svině),TOP 09 (zatopí lidem)…atd.Komunisti dřív měli stranickou disciplínu a zodpovídali se na stranických schůzích. I tam byli hajzlové, ale museli se krotit.
  Takže, i kdyby se komunisti dostali k moci, bylo by to pro Česko prd platné. I mezi nimi je spousta podvodníků, zbohatlíků, zkrátka novodobých darebáků.
  Požehnej Česku pánbůh! Ámen.Ale můžeš si doma zazvonit klíči – pokud ještě nějaké od něčeho máš!!!
 • on ještě žije? bože to je úl... *15*
 • My jsme protikorupční hnutí a u nás na Čapím hnizdě nemůže k žádné korupci dojít. Když je potřeba dát někomu peníze přímo v obálce, tak si to vezmu na starost sám, aby to nezkušená účetní nepopletla.
 • Konečně nezvratný důkaz, že mezi příbuzenstvem se souložit a plodit potomky nemá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit