Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/1739-lidr-strany-velka-ukrajina-vyzval-zlikvidovat-vice-nez-90-nepotrebnych-obyvatel-zeme

    dobro došly.
    • Obyčejný fašismus na Ukrajině - Igor Berkut - pod ochranou USSá a EU. Budou vybíjet Ukrajince, chtějí jich jen 5 milionů, pro ostatní smrt a nebo vyhnat ze země, co vlastní oligarchové. To samé chce i na celé planetě Bilderberg- NWO. TO je ta jejich demokracie milé ovce celého světa.
  • Boj o letiště - reálný záznam války http://www.youtube.com/watch?v=rgPY7iruJow
  • tečko tečko, jakmile tě potkám na Plzni dostaneš tolik facek že to neustojíš a lehneš, posledně ti tekla červená prosil jsi ať tě nechám, ale příště kdepak, budu tě fackovat do bezvědomí, vyhýbej se mi na sto honů!! *15* *2* *1* *16*
    • Ukrajina bude Ruská, už to je skoro jisté!!! Vlastenci řežou fašisty jako prašivé psy!! *3* *3*
      • Edo, to dřív, než Ukrajina bude ruská, ty budeš chytrej a inteligentní a to hned tak nebude, spíš nikdy. *12* *12* *12*
        • Tebe nedohoni. To by musel jit s IQ dolu nejmin o 65. *1*
  • bůh opatruj doněcké a luhanské hrdiny,dej jim sílu porazit fašistickou chuntu
  • http://www.youtube.com/watch?v=MEDSF6j-Zak

    To je noční epizoda z války za Doněcké letiště. Armáda Novorossii - Batalion Kalmius útočil na pozice Junty na letišti. - Tmavá noc se rozsvítí cca na 40 sekundě videa - http://www.youtube.com/watch?v=MEDSF6j-Zak
  • Pokud by putinovi žoldáci letiště nedobyli, nedostanou žold ani nažrat.

    Rakovinový nádor loupeživé, zamindrákované a lumpenproletářské KSČ metastázoval do postkomunistických falešných a bezduchých oposmluvních Klauzemanových prognosťáckých partají a partajiček (ODS, ČSSD, KSČM, KDU-ČSL, VV, ANO, SPOZ, ÚSVIT atd.), které vůči totalitou postiženým voličům nadále uplatňují tradiční "vedoucí úlohu strany" - jen ve zdánlivě pestřejší podobě – podle hesla: „Rozděl a panuj !“ Rakovina zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem čecháčkostánu za Ural a osídlením kotliny Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy. Tedy z deště pod okap.
    „Nepartajnická politika“ (podobná nezávislé advokacii), na bázi občanského zákoníku založená, má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci, a to univerzálně.
    Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.
    Nepomůže nic jiného, než úplná, obousměrná personální ručitelská adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného a voličsky osobně zodpovědného referenda i přímé volby kohokoli :
    „Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník TGM).
    Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné spoluvlastnické demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
    http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby
    • by to chtělo inovaci.
      • Zatím mu jeho řídící důstojník z CIA žádnou nedodal a jistě uznáš že placený informátor
        sám myslet nemůže. *15*
  • Jelikož vím že Sniper jsi opět ty blbe tečko, můžeš za svůj výblitek dostat ode mne pár pořádných facek při příštím setkání, těš se!! *15* *15*
  • Já su klidné. Azbuci se mydlí navzájem, co víc si můžem přát?
    • Toho co se děje na Ukrajině se v Česku také brzo dočkáš.Stačí,když Putin naordinuje Česku studený odchov,za soustavné nepřátelství vůči Rusku.
  • Můj táta byl velký disident. 20 let spokojeně kradl tedy chci říct tržně podnikal.
    V roce 1948 ale přišel čert v podobě komunistické vlády. Můj otec už nemohl krást
    ale pokud chtěl peníze musel poctivě pracovat. Hrozné!
    Dostal z toho šoku infarkt. Ve vězení byl mučen - každé ráno si musel ustlat postel.
    Naštěstí demokracie po roce 89 mého otce ocenila a nyní mu dává štědré dávky
    jen za dělání dětí pití kouření a hraní automatů.

    Moje matka byla u komunistů celý život a měla se jako to růžové tučné zvířátko v žitě.
    V roce 89 prozřela a zjistila že je vlastně kapitalistka. Začala podnikat tedy vykořistovat lid
    a zase se má dobře. Nyní ji neživí rudá knížka. Měla modrou knížku ODS a nyní ANO. A zase vesele hrabe a krade.
    • Já mít,chlape, takové zvrhlé komunistické rodiče jako ty, skočím raději z mostu,
    • Nemáš ten život lehký s takovýma rodičema, soudruhu.
  • A co na to lže fašista, soudruh Putin?
    • Ze takoveho b.ba jak jsi ty najit v prave poledne byt s rozsvicenou lucernou je kumst. *1* *1* *1*
    • Říkal že Amerika už je na tom po hospodářské stránce opravdu zle když nemá peníze ani
      na pořádného provokatéra a tak zaměstnává choromyslnou Alinu z Bohnic. *15* *15*
      • Ten fašista Putin už lže pořád, dostal se do stavu, ze kterého už pravdu říci nemůže.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit