Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, celý den. Teď se šíří po netu a mezi lidma nová možnost, jak vydělávat z domova, skvělá i pro maturanty... Pro mě to je skvělá možnost výdělku a penízky přibývají. Milionářka přes noc se ze mě sice nestala, ale i tak se mi hodí každá snadno vydělaná kačka. Kdyžtak mrkněte na http://www.Recenze-Plus500.cz
  • Von si vzpomněl na svatou trojici boží a vynásobil všecko třema. *2* *2* *2*
  • Náš milovaný soudruh Vladimír Iljič Lenin má už 143 roků a stále je ve vinikajicím stavu. Jezdí na koni a ovládá počítač aji internet. Aď žije náš velký Vladimír!!!
  • Schwarzenberg tu bude v politice strašit déle. Ještě nenahrabal dost a nevybil svou zlost. Trošku se za naše peníze ve sněmovně prospí a začne překrucovat pravdivá fakta. V rakouských novinách mu to otisknou, čeští novináři to opíší a mnoho lidí tomu uvěří!
    • Pan kníže nestraší a ani si nenahrabal, on nemusel.Jeho rodina je bohatá a čestná.Vždy vystupovala proti nacismu i komunismu ty hlupáku
  • Skutečné datum narození se totiž u tak starých lidí, navíc často žijících stranou civilizace, špatně určuje . nakonec se z nej vyklube nejakej 110 letej pionyr . Jestlipak ma vubec zaplaceny vsechny pilire ? Az pujde , tedy jestli nelze a je mu tech 123 za 17 let do predcasneho duchodu aby ho nemeli deti na krku. Tem je pry jenom 80 a vite jak je to v Bolivii s tou nezamestnanosti nezletilych. Nakonec bude muset delat do 200 aby mel vubec duchod.
  • To se asi spletli.Rusově přijdou ještě se starším
    • Širali Muslimov je po smrti,najdou jinýho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit