Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo hloupá Simono, na BTW inteligenčně nestačíš, proto jsi tam, kde jsi, v prdelíííííí...hi...hi...píp
  • mrtvý muslim
    http://torpeda.cz/1518/Zem-el-muslim-a-dostal-se-p-ed-nebeskou-br-nu
  • tak to nemá chybu, za mě palec nahoru *3*
  • jsi čtverák
  • fenomenální, vtipné, prostě jsi mocný BTW
  • "AS army" = Afghanistan states army




    CHI !!!
  • Tak to by chtělo znát názor většiny na migranty občanů EU. A pak by se demokraticky rozhodlo, jak uzavřít konečně hranice a ty co tady jsou zase vylifrovat tam, odkud přišli.
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/413440-trump-zadny-pravni-status-nebo-obcanstvi-pro-nelegalni-migranty.html
  • A teploš Simon je tady, ta bukvica z Olomoca..hi..hi
  • Německo je nevnucuje. Bylo to demokraticky rozhodnuto všemi státy Evropské unie. Naší povinností je respektovat názor většiny a případně se pokusit argumentací přesvědčit ostatní členské státy, že máme správnější názor a prosadit ho.
  • To jsem rád, že je tolik negativních reakcí na můj příspěvek.
    Když si čtu jaké zhovadilosti tady ta rudá chátra píše, ta by těch nesouhlasných reakcí mohlo být více.
    Mimochodem pro tupce, kteří to nepochopili, když jsem psal o neexistujících migrantech, tak jsem samozřejmě měl na mysli v Česku, kde jich je tak málo, že s výraz "neexistujících" je zcela namístě.
    Jinak imigrantů ve více tolerantnějších zemích je jich samozřejmě mnoho.
    Zdar rudoši.
  • je to blábol ale mě stačí vědět že se na nás USA s Britama vysr.... *3*
  • a přichází s absolutní novinkou! Jak nás rusák v 1968 zachraňuje před útokem AS army. Panečku a pak se člověk diví že jsou hordy nezaměstnaných. Kdo asi může zaměstnat takového vypatlaného a pomateného trotla? Se nechce věřit co se v gumové palici takto navečer může zrodit.
  • VV píšeš o sobě to už víme a co dál?
  • Bezmezně Tupý Wůl buďto přebral vodky nebo je celkově degene, nebo obojí.
  • Tak bys je mohl v rámci objektivity seznámit i s tímto, ne?
    www.policejniveteran.cz/files/Opilec%20Václav%20Havel.pdf
  • Tak se tam odstěhuj, tady nikomu scházet nebudeš, pitomej Simone.
  • Pro VLAD anebo pro Merkel??? *1* *1* *1*
  • To si děláš prdel, viď? *1* *1* *1* *1* Tak blbej přece nemůže bejt ani starej kovanej komunista, kterej celej život vyvážel někde ze soustružny vozejky se šponama (na nic náročnějšího jeho IQ nestačilo).
  • lžeš, lžeš, vojska která sem přijela v roce 1968 zabránila amrdólské armádě, která byla po zuby ozbrojena připravena zaútočit na ČSSR

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit