Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...kmotři ji "umravní" a bude hodná ...
  • Zkušenost mně říká, že pokud se někdo takto mediálně chválí, tak není něco v pořádku.
    Že by p. Bradáčová byla tak rovná ? Tak jako zatím za 20. let v tomto státě nikdo nebyl?
    Zatím má na pažbě zářez pouze za Rátha a to bylo na objednávku. Kde jsou tolik slibovaní
    další Ráthové ? Oni další už totiž nebudou, to jen lidi "vytvořili" poptávku, tak se uspokojila.
    • Došly krabice...
  • Udělej Ratha a budeš vrchní státní zástupkyně ! A tak se stalo ! A můj selský rozum mi říká,že to je také korupce a navíc za státní peníze-k dispozici nejmodernější štěnice,stovky policistů,atd.. Tato žena nemůže svou mravní a lidskou výbavou být ta,která bude vyvážená a spravedlivá,když je někomu zavázaná ! *3*
    • A kdo uvolnil prachy ( caa 500 000 000 ) na zapůjčení nejmodernější sledovaci techniky z USA, na případ Ráth.Ano byla to politická objednávka.
    • Ty jsi, zdá se, vyvážen meruňkovicí.
      • Meruňky letos zmrzly, ty trdlo ! A proč si anti ? Kdybys byl antikalousek ,tak bych věřil,že nepiješ přepálené fusekle,ale antiparoubek může být jen člověk notoricky opilý minulostí! *3*
        • Nejsem balík z venkova, tak nesleduji úrodu meruněk. Jako antiparoubek jsem napomáhal zapomenutí jednoho směšného socanského mezka. Nyní jsem pomníkem tohoto vítězství a varováním pro jiné socanské mezky. Jeden bručí, že.
          • Ty jo ty si magor *5* *6*
          • Nepovedlo se ti NIC. Paroubek bude hejtmanem na severu Čech. Pomníkem vítězství? To jako mafiánské seskupení kolem Nečase je pro tebe vítězství? To je prohra nás všech!!! Nejsi ty děda Mádla? Až bude výběrové řízení na pomník Blbosti,tak se přihlaš jako model. *3*
            • Podsouváš mi píčoviny, jsi ubožák. Lituji sever Čech. A na toho pod tebou seeru úplně.
  • Má pravdu předsedo.A vůbec "Koho chleba jíš toho píseň zpívej a nebo od koho dostaneš tričko tak za toho budeš kopat"!
  • Dal bych tu funkci paní Samkové a nebo Kovářové.To bylo tenkrát "dílo".
    • Myslíte cikánce Samkové ?
      • Co tě je po tom, neandertálče.
  • Uvidíme co provede s Janouškem a ostatními
  • Ano má charaktrovou vadu, je budiž k ničemu kam vítr tam plášť copak to dostala od nejzkorumpovanějších zadáčo? To už si může myslet jen vymaštěnec *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit