Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasperny

    Ono u té paní Bradáčové, jakkoliv ji mám poměrně rád, bylo poměrně dost lidí, kteří byli jen přicucnutí na ten státní cecík a využívali té pozice, kterou měli. Jako rozhodně bych neřekl, že to byla v některých případech neplatná výpověď. Jestliže existuje pracovní pozice, která je dlouho prodělečná, ale nikoliv z důvodu nadbytečnosti, ale nekompetence daného pracovníka, tak je něco špatně, že? 

  • No, zatím u nás jsou v rezervacích zatím jenom cikáni - viz Šluknov , Ostrava a další....
  • "Jezuskoté, vy jste tupé"... to to ale dá práce pochopit, k čemu se používá tabák....
  • Bylo by zajímavé vědět k jakému korytu s zarampuloval Rampula. *1*
  • Myslíš jistě, že u ženy se tomu 3,14čiválošení. Ale job je to dobrý, málo práce, málo odpovědnosti.
  • Mrkni se na JUDr. Ševčíka
  • Myslím, že konečně jako první přišla na to, že funkce "tiskový mluvčí" obsahuje jako hlavní pracovní náplň pro muže t.zv. "kuleválošení"a pro ženy ... to nemohu ani napsat, ale tak nějak se také nazývá používání tabáku...Občas blebtne, ale nikdy ne svůj názor, nýbrž co dostane příkazem a má vyděláno na 5 let dopředu. Určitě ty úspory budou slušné...
  • Třeba čistí Audiašuv chlév. A to je jen dobře.
  • Pravičácká zlodějská matrace *16*
  • Brzy budou všichni rudoprdélníci tam, kde mají už dávno být - v rezervaci s hóóódně vysokým plotem.
  • Nemáte někdo zkušenosti s diskusí na UK a HP na české TV? Vůbec nejdou vkládat příspěvky. Jak to, že na otevřené diskusi je tohle možné? Selekce, cenzura, kritika, nic z toho se netrpí. Měli by si upravit podmínky pro diskutování. Praví se,že nepřijímají vulgarní a hanobící příspěvky. Spousta diskutujících tam již není a ti co zůstali si stěžují,že diskuze upadá a je silně omezována a redukována. Na IDNES dokonce chtějí kopii OP. KDE TO ZASE JSME?????? *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* To je demokracie a svoboda slova, pane premiére?
  • Jen pokračovat a nepřestávat, jakmile se dělá průvan, některým přestanou choutky. Stojaté vody jim vyhovují. U nás už je hniloby až po krk dospělého jedince. *1*
  • Nepovídej kozomrde!!!
  • Ani se mu nediv je to kozomrd Pišta.
  • velká čistka kdysi byla pod heslem 70 000 tisíc do průmyslu , no jo ale to byla práce ,teť by to bylo jak se říká na dlažbu........
  • velká čistka vypadá jinak , zas bublina vyrábějící oběti v zemi kde je svoboda a možnost využít své zkušenost v plném rozahu a obohatit společnost ....
  • Hlavně, ať nám ji někdo neodstřelí na politickou objednávku! Poznamenávám, že mám na mysli opravdovou fyzickou likvidaci.
  • Jasně že mám, tak si dej na mne bacha! Ještě tam jsou a asi se na tebe posvítěj !
  • Že Vy tam máte někoho z rodiny a bojíte se o jeho budoucnost? Jinak by to mohlo znít jako PODLE SEBE, SOUDÍM TEBE.
  • Dobře dělá. Však už různobarevným cvaká prdelka, Předpokládám až to vyrampuluje, to bude teprve tóčo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit