Přejít na výpis diskuzí

Bral finanční dary od firem, přátelil se s Faltýnkem. Kdo je nový náměstek na kultuře?

13.8.2018 15:47
Jakub Čech 8 příspěvků

Politik, sportovec a básník. Tak sám sebe označuje novopečený náměstek ministra kultury Alois Mačák (ČSSD). Bývalý komunální a krajský politik před dvěma lety spadl na úplné dno, když se přišlo na to, že bral statisícové dary od firem. Opustil všechny veřejné funkce. Teď se vrací, ministr Antonín Staněk...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Že Vás to vážení ještě udivuje? Když se nějaký pazdrát rozhodne vstoupit do jakékoliv úrovně politiky, tak řve, že chce měnit věci k lepšímu, ovlivňovat dění atd., atd.

Pravda je, že se mu nechce moc makat a chce se na vemenu obce, kraje, státu jen přiživit. A tihle lehkoživkové potom melou své lži v TV a novinách (tu Babišových, tu Bakalových, tu pana Křetínského). A občané jim to "zatím" žerou. 

Ten můj podvodník je lepší než ten Tvůj a náš je lepší než ten jejich....Omyl - všichni jsou stejní. 

• Podvodnici vsech stran spojuji se...

• Jedno je jisté že dnešní MF dnes o tom napíše jen v případě že bude Babiš souhlasit jinak se o korupci dnešní vlády psát nebude,totéž Lidovky.Jak známo Babiš je lhář který se sám usvědčil a obklopí se jen lidmi na které bude mít špínu aby je měl v hrsti a dělali to co chce.

• Tam na té Moravě, hmm...

• To je zase blábol, každej ho má v paži!

• No vida, zloděj se nám opět ozval. Takovým se ale přeci nadá věřit. Kdo lže, ten krade a do pokla se hrabe. Těšte se 😍

• Já jsem s panem Jakubem Čechem souhlasil. Pokud si každý z nás nebudeme všímat, co současní papaláší dělají, bude to naše chyba. Prostějov je takovými lidmi známý. A zdá se, že ve vysokých státních funkcí jich přibývá. pan Faltýnek je také z Prostějova.

• Nikdy jsem s panem Čechem nesouhlasil ale tentokrát mu musím dát plně za pravdu tahle šaráda je další ostuda české politiky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit