Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Že Vás to vážení ještě udivuje? Když se nějaký pazdrát rozhodne vstoupit do jakékoliv úrovně politiky, tak řve, že chce měnit věci k lepšímu, ovlivňovat dění atd., atd.

    Pravda je, že se mu nechce moc makat a chce se na vemenu obce, kraje, státu jen přiživit. A tihle lehkoživkové potom melou své lži v TV a novinách (tu Babišových, tu Bakalových, tu pana Křetínského). A občané jim to "zatím" žerou. 

    Ten můj podvodník je lepší než ten Tvůj a náš je lepší než ten jejich....Omyl - všichni jsou stejní. 

  • Podvodnici vsech stran spojuji se...

  • Jedno je jisté že dnešní MF dnes o tom napíše jen v případě že bude Babiš souhlasit jinak se o korupci dnešní vlády psát nebude,totéž Lidovky.Jak známo Babiš je lhář který se sám usvědčil a obklopí se jen lidmi na které bude mít špínu aby je měl v hrsti a dělali to co chce.

  • Tam na té Moravě, hmm...

  • To je zase blábol, každej ho má v paži!

    • No vida, zloděj se nám opět ozval. Takovým se ale přeci nadá věřit. Kdo lže, ten krade a do pokla se hrabe. Těšte se 😍

  • Já jsem s panem Jakubem Čechem souhlasil. Pokud si každý z nás nebudeme všímat, co současní papaláší dělají, bude to naše chyba. Prostějov je takovými lidmi známý. A zdá se, že ve vysokých státních funkcí jich přibývá. pan Faltýnek je také z Prostějova.

  • Nikdy jsem s panem Čechem nesouhlasil ale tentokrát mu musím dát plně za pravdu tahle šaráda je další ostuda české politiky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit