Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nad Hradem vysvitlo slunce...🌞

    Svítá na lepší časy...🙂

    • Jak poetické. Zvolený na piedestálu, konečně se budeme mít lépe. Už se těším. 

      • Nač ta ironie, Jindřichu...?

      • Já taky! 🙂

    • A ozvala se naše komsomolka koloběžka 

    • Dobrý den, paní Koloběžko; také bývalá komunistka? 😯😉

      • Komunistka, ani komsomolka jsem nikdy nebyla...

        Nevím, proč si to ty a Zdeny75 myslíte...

        Pouze jsem napsala, jaké bylo počasí při inauguraci...

        Po silné dešťové přeháňce, doprovázené větrem, vysvitlo slunce...

        Takže pánové...


        • Teda, teda, to jste nám to nandala 😇 - marná sláva, chlapi na ženské nemají, ty se ze všeho vždy dokáží nějak... 😉

  • Bůh ochraňuj našeho prezidenta👍❤️❤️❤️❤️

    • V dobrém rozmaru? Ještě není tak zle, aby byl potřeba Bůh. Třeba to bude zvládat sám ten prezident. 

    • Bůh ochraňuj komunistu?To je dobrej fór 🤣🤣🤣

      • Kéž by Bůh všechny komunisty osvítiti ráčil!😇🙂😛

      • Kdybyste jim tenkrát při revoluci řekl, že si budou za 33 let volit s nadšením prezidentem komunistu a agenta zpravodajce (řízeného sovětskou GRU), tak by vás označili za dezinformátora a hnali by vás klacky.

        Ale jak vidíme, čas mění mnohé. Proto neodhadneme, co bude za dalších 30 let. Jen si troufám říct, že už snad lidé nebudou volit žádného bývalého komouše. Ne proto, že by nechtěli, ale proto, že už jaksi nebudou. Ovšem budou i čerství komunisté, takže ...

        • Z organizace Mladých komunistů se někdo vykřeše, s charismatem, a třeba jej lidi budou chtít. Budou třeba v koalici s nějakou politickou stranou. KSČM dokonale pohřbil Filip. Ono když by lidem došlo, že za lumpárnama jsou hlavně chazaržidé (digitální peněženka bude například velké sousto), a mnoho let, tak je volba jasná. Předpověď člověka který je fundovaný a vážím si jej je, že  by se to mělo obrátit za 3 roky. Hluboký stát v USA je už skoro poražen, dochází k souzení lotrů a došlo už asi k pěti katastrofám - hlavně železničním, které mají podnítit vzpoury v USA. Texas a další dva státy se tam chtějí odtrhnout. USA mají být podle záměru toho, jež má patent na politické řízení světa, přebudovány na stát národní a víceazimutový. Stačí čekat. I tomu napomohla Američany uměle vyvolaná válka na Ukrajině.  Je v tom i kalkul, že v USA chybí minimálně 100 tisíc odborníků do fabrik na sofistikované zbraně - v Evropě (nebezpečné pro USA), byli a teď jsou na výhodné podmínky přetahováni do USA. I množství firem se tam stěhuje, i z ČR. V USA jsou různé politické síly, proti sobě jdoucí. v Izraeli také.

          S
          nositeli názorů z opačného politického a intelektuálního břehu
          nediskutuji a známé firmy z nich ani nezačínám číst. To by už bylo
          smysluplnější pozvat Zelenského do tábora Artěk na Krymu na rybačku.

  • Bůh ochraňuj našeho prezidenta👍❤️❤️❤️❤️

    • Opakování matka hlouposti? No tak ho ochraňuj. Třeba i s Bidene společně. Jak je libo. 

      • Biden právě navrhuje 25% daň pro miliardáře. To by se našim komunistům nelíbilo! Všichni oligarchové od Uralu do Aše jsou bývalí komunističtí kádři a mají doposud velkou podporu komunistů. 

    • Tak to jsem v klidu  🤣🤣🤣

  • Nemohu uvěřit tomu, že jsem se toho dožil. Mám na mysli skutečnost, že ještě někdy bude prezidentem této země voják, komunista, rozvědčík. Zároveň si říkám, co se stalo se  Svěrákama, Poliívkama a dalšíma, kteří jsou v sedmém nebi z této volby a oslavují. Vychází mi jediné. V podstatě všichni tito umělci, bývalí disidenti a nevím jak se nazývají byli soudruzi a pravděpodobně i spolupracovníci StB a volbu tohoto pána vnímají tak, že se v podstatě jejích chování v době komunistické legalizuje a promíjí. Vážně jako ?

    • goyim

      Stalo se to, že tito tzv. kavárníci klesli na úplné dno a už je nikdo nemůže brát vážně. Morální a intelektuální bankrot dokonán. Oni sami znormalizovali komoušskou minulost. Anebo že by ne? Že by někteří byli rovnější?😂

    • Asi jste to posal docela dobře. Zvolením bývalého komunisty a agenta se mnozí zbavili svého letitého kostlivce ve skříni. 

  • Tak jsem si vzpomněl, jak jsem před léty potkával ve městě pár lidí, kteří měli na klopě odznáček "Zeman není můj prezident". Nevíte někdo, zda se dá zakoupit nějaký podobný, ale aktuálně "Pavel není můj prezident"?

    • Spíš stydím se za svou vládu nebo premiéra. To by šlo na dračku. 

  • Okecá to a podepíše. Radši bych byl, kdyby nepodepsal. Už kvůli účelovému jednání ve sněmovně....

  • Schyluje se? To vypadá skoro jako nějaká hrozba. Snad takovou pan prezident nebude. Uvidíme, jak se postaví ke zlodějině s důchody. 

    • Kdo chce s vlky žíti, musí s nimi výti.

      Tak to v politice funguje od nepaměti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit