Přejít na výpis diskuzí

Bratři Bártové v doktorských pracích opisovali ze skript učitele, tvrdí Reflex

10.5.2012 7:20
16 příspěvků

Bratři Vít a Matěj Bártovi údajně v rigorózních pracích, za které dostali titul doktor práv, opisovali ze skript svého učitele Jiřího Strause. Ve svém aktuálním vydání, které vyjde ve čtvrtek, to píše časopis Reflex. Práce přitom posuzoval sám Straus a ohodnotil je kladně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dnes už na bratrech Bártů nenechají novináři nit suchou i kdyby si to měli vymyslet - co mají pořád psát ??
  • Novinářské kecy a závist. To může napsat jen b l b. Proč nelustrují Nečase nebo Bendu?
    • protože Nečas a Benda nikdy nic nenapsali
    • Jó, to bylo počteníčko, kdyby někdo začal rozebírat Bendu, to je ta kapacita z ODS, která získala titul za 14 dní, a Nečas, ten snad ani nedokončil učňák, protože něco tak debilního jsem já a národ neviděl.
  • Reflex je něco jako Blesk, dříve jsem ho četl, teď už stojí za prd.
  • Ono se může jednoduše jednat o nesprávnou citaci. Mnoho vysokých škol na to nemá k dnešnímu dni žádný předpis, dle kterého se studenti mají řídit při psaní závěrečných prací.
    • já jsem napsala známému diplomku podle 3 jiných prací, jen jsem přehodila slova a prošlo to i testem na opisování diplomek. Sama jsem byla zvědavá jak ten můj blábol dopadne a ... obhájil za 2!!!!!!!!! Úroveň VŠ a hlavně soukromých je strašná. Ale Bártům věřím.
      • koukám národ poctivců a intelektuálů...
      • Ano, svatá pravda, i já tak postupoval a bylo to, jak se říká: O.K.
        • Tak to se tedy máte čím chlubit... Ono jde taky o morálku a svědomí studenta a pokud má naše "inteligence" takové podhoubí tak se nedivím, že tu vládne politická a ekonomická anarchie u jejichž zástupců už nelze rozeznat stupeň odbornosti, euforie z moci a debility.
          Poctivě vystudovaní lidé prominou ale u mě je úcta k nim už značně pokřivená.
          Dříve jsem si takových lidí vážil...
  • oTÁZKA DNE JE..... KDO A KOLIK -Reflexu platí.... a zač.. mno, vzpomenu-li kolik výtisků jde do skartu.... jakpak to že je "úspěšný".. kdo jej vlastní nebo dotuje....
    • Pokud vím tak REFLEX patří panu knížeti *6* *6* *6*
  • Peníze dělají divy.
    Pak i pan profesor zapomene, že pasáže v práci studenta jsou vlastně jeho.
  • To by mě zajímalo, proč se všichni p. Bárty tak bojí nebo je to výstraha pro všechny, kteří by chtělí vlést mezi "dinosaury". Je to jak hon na čarodějnice.
    • To máš jako když se zeptáš, proč se všichni bojí kmotrů Janouška, Hrdličky, Dlouhého, Bendy atd. atd. Bártové jsou jednak také kmotři, i když Vít to zkusil přímo i v politice - ale to bylo jeho největší chyba, kmotr řídí, kmotr nepracuje. Teď to vypadá, že to pochopil a začal řídit Karolínu Peake a ta dělá, jako by byla na druhé straně. Šaškárka, trochu i k breku.
      Také jako všichni kmotři jsou Bártové nebezpeční, mohou kohokoliv, počínaje prezidentem našeho státu, zničit. Politicky, i vzít život. I to Karolína, Škarka, Kočí a další dobře vědí. A tak slouží, ostatně za velmi dobrý peníz.
  • Co se nehodí ODS, se maže.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit