Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když to zavřeš dobře uděláš, troubo !!
  • Při tvé inteligenci bys ten VUML nikdy neudělal, na to nemáš!
  • Vidím, že pan Karel jen utvrzuje ostatní, že je opravdu velmi ubohý a plácá tu a kope nesmyslně do všech směrů. Měl jsi někdy možnost se více s Nory bavit? Spíše pochybuji o tom, že jsi tam někdy byl. Správně to napsal "w". S takovými bytostmi opravdu nemá cenu se bavit, proto já tuto diskuzi ve svém prohlížeči zavírám .....
  • To si dělají kozy né????? *16*
  • Odkud se známe? Dělali jsme spolu VUML?
  • Vidím že ty jsi taky duševní mrzák, ale za to nemůžeš, že ?
  • A věděl bys, kolik je 3,27 měsíce dnů?
  • To snad ne, ale tebe měli pověsit, jsi jen zbytečně žijící příživník společnosti
  • Čti pozorněji a zapoj mozek.
  • Smrt není vlastně pro takovýho hajzla trest, ale zas by ho nemuseli živit slušní lidé, že?
  • No to tleskám, tak jak to počítám vychází mi 3,27 měsíce za jednoho zastřeleného. To tedy nemají v Norsku nouzi o lidi. *11*
  • To by tady moc obyvatel nezbylo, byl to tady samej komouš, lidí málo!
  • na vině nejsou bolševici jak tu hlásáš ale lidská hamižnost, sobectví a egoismus , jací jsou lidé takové jsou vlády !
  • Trest smrti měl dostat. Soud se vysmívá pozůstalým.
  • Ten jsme propásli v r. 89; tehdy jsme měli pověsit všecky bolševiky!
  • Až někomu z té naší supersvobody, demokracie a následně beznaděje rupne v kouli, vezme náčiní a vyrazí. Doufám, že jinam, než budu já. A pak budeme kňučet, že to nechápeme, protože to nebudeme chtít pochopit, protože prozření se jaksi nehodí do krámu.
  • Hlupáku, ty názvy všeho si vymýšlejí autoři těch článků. Rozhodně Norové nenazývají dnešní den "velkým". Asi jsi s nimi do styku nikdy nepřišel, když plácáš takové nesmysly. Hloupý národ je takový, jehož příslušníci píší takové věty jako jsi napsal ty!
  • A kdy konečně bude u nás velký den?
  • Rosvítilo v čem ?? Breivik si myslel že lidé půjdou za ním , jenže Norové nejsou hloupí, a sjednotili se ...i proti němu !!
  • Jestli tomu říkají velký den tak to jsou opravdu ubožáci a budou potřebovat další Breiviky aby se jim rozsvítilo v hloupých palicích.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit