Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Biec pitomečků je blázen.
  • Proč tady tedy něco píšeš? Je vidět, že ty bláboly čteš když na ně reaguješ.
  • To byl nějaký pozdrav tou pravicí? Škoda, že Tě Breiviku neviděl Tvúj Vúdce a guru Adolf!
    Ten by Ti dal.
    Tvůj právní zástupce tvrdí, že jsi jen ukazoval, jak vysoko skáče Tvůj pes přes oves.
    Stejně nechápu, jak můžeš vůbec žít ? ŽÁDNÉ VÝČITKY? *12*
  • minusy za pravdu?
  • Breivik může v káznici využívat tři místnosti - jednu ke spaní, druhou ke studiu a třetí ke cvičení. V cele má k dispozici televizi, PlayStation, počítač, ale nikoli přístup na internet. Ke cvičení může využívat i vězeňský dvůr.

    Úřady také Breivikovi nedávno povolily zahájit korespondenčně studium mezinárodních vztahů na univerzitě v Oslu, nově má prý dovoleno také vařit si vlastní jídlo a prát si prádlo.

    Tak on si stěžuje - v tom případě do temné, malé kobky s ním a pracovat v dolech - pak nebude potřebovat posilovnu...
  • Doživotní nucené práce v kamenolomu a hajlování ho přejde. *2*
  • nauč se psát není ti rozuměť
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Putlenin - kazdopadne je to KOMUNISTA!!! *12* *11*
  • A ty jsi dvojče ho.na nejdřive šlo ho.no pak ty. *1* *1*
  • Breivik je dvojče Putina? Vypadá to tak.
  • http://www.navratdoreality.cz/?p=view&id=22641

    Fakt se tam mají zle.
  • Jak právo má i rub, ukazuje vystoupení Breivika u soudu. Za to hailování měl vyfasovat další trest. Stejně se domnívám, že tamní soudy za 77 vražd vyměřili Breivikovi malý trest. Stěžuje si na vězení a přitom má tři místnosti na svou existenci. Měli by jej vrahouna nastěhovat do některé z naších věznic a pustit mezi ostatní. A zanedlouho by spravedlnost byla vykonána.
  • Jaceňuk na Majdanu hajloval a podporuje pochody oslavující nacistického zločince Banderu
  • a ty jsi kdo nikdo?
  • asi malej piňd.ur za tebe píše *3*
  • Neměl bys bít sám sebe ještě častěji, než dosud? Možná by ti to prospělo. Tvé současné samobití zatím nepřináší kýžené výsledky.
  • ... dědo, věnuj se vnoučkům, kdyby věděli, čím se zabýváš, poslali by tě do blázince :)))
  • ... jsem pyšný na to, že jsem v tobě našel ztělesnění důvodu, proč sem občas zajdu :)))
    ... v něco tak tupého jsem nedoufal ani ve svých nejsmělejších snech o zbytečných lidech
  • ... já, že ty, zmetku :)))
  • ... na hlasování nějakého degena není třeba reagovat :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit