Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chtělo by to tam majdan a občanskou válku,nebo tam rozdělení jde a na ukrajině to nešlo?prašivá demokreatůra v praxi,jen jak se to zrůdám hodí
  • Skotsko je (něco jako morava) součást VB tak že mají smůlu.Volba byla a platí.
  • Pro zamyšlení, zda být, či nebýt v EU a lačnit po dotacích.
    Začaly prázdniny a tak jsme vyrazili na výlet. Prácheň - kamenné varhany. Parkoviště s podporou EU jako dvě fotbalová hřiště. Terezín - mohlo by to být krásné tereziánské město. Parkoviště s podporou EU jako dvě fotbalová hřiště.Obě mají elektronické závory a pokladny. Závory staženy, auta všude kolem, neb všude kolem bylo vždy dost místa a nikdy se sem nehrnuly zástupy tisíců, aby využili betonového placu k vysušení svých plechových miláčků.
    Parkoviště jako myšlenka sama o sobě v těchto lokalitách naprosto nesmyslná. V Bruselu na to dali, protože tam nic nevědí. Navíc to podepsali i starostové a krajští úředníci.
    Dnes řeší, o kolik si požádají, aby měli na značky zákazu stání a zastavení, kterými oplechují své liduprázdné vesničky, aby nahnali oněch pár zbloudilců na památníky EU.
    Terezín se pyšní moderním řešením města se širokými ulicemi a pravoúhlým křížením. Každý, kdo kde bydlí, může parkovat před svým domem, i kdyby měl dvě auta.
    Dnes již přepažují ulice betonovými zátarasy, aby turisté mířili do jejich nesmyslné mikrovlnky bez stínu. Navíc parkoviště v Terezíně je tak prozřetelně situováno, že umožňuje všem zájemcům projít Terezín úplně celý, než se dostanou do Malé pevnosti. Je tedy úplně mimo všeho.
    Ale to nevadí. Dokázali jsem za nemalý peníz zaplatit někoho, kdo umí vyplnit formuláře na dotace, dokázali jsme také o dotace požádat na správných místech a náš stát je dokázal také vyčerpat.
    Komu tyto dotace něco přinesly? Nějaké stavební firmě pár milionů, jinak nikomu nic, občanům Terezína a Práchně jen další zákazy a povinnosti.
    Úředníci a poslanci v neumí vyplnit formuláře tak,a by alespoň fasády domů v Terezníně mohly být upraveny do požadované podoby. Krajští úředníci neumí takové návrhy příjmout, protože si stanovují pravidla většinou tak, že příjemcem může být stát nebo obec nebo bohatá firma, nikoli běžný občan.
    Kdyby domy v Terezíně vypadaly jako za dob CaK, tak by se mohlo možná o nějakém tom parkovišti uvažovat.
    • ... nepřemýšlel jsem ani vteřinu, že takovou nekonečnou křeč nemá cenu ani začít číst :)))
      • ale no tak! Od kdy ty lopata tady machruješ s přemýšlením? Strunatec má je tlamu a zadní otvor. Nemachruj mozkem!
    • Dobře Ivane. +20 rubl!
    • ježíš, vy jste lhář *7* a demogog
    • Co tím chtěl básník říci? Dostali jsme dotace a je na nás jak účelně nebo "účelně" je využijeme. Ale být součástí EU, budoucích USE, není jen dotacím tedy že za to dostaneme "zaplaceno". To je otázka naší kultury a civilizace, která je evropská, otázka ekonomické spolupráce v současném globalizujícím se světě a v neposlední řadě také otázka bezpečnosti. Kremelský Führer by nám jistě moc rád poskytl "bratrskou pomoc", aby ti nájezdníci mohli zase drancovat Evropu.
  • je mě nádherně,otec mě právě osouložil do řiti,přesně tak,jak to mám nejraději.A pak jsem mu to všechno spolykal,bože mě je krásně *2* ,škoda jen,že to nikdo z vás nezažije....
    • ... píše se "je mi nádherně", primitive :)))
    • To je ale přece u nás v CCCP normální.
  • http://karolondrias.blog.pravda.sk/2016/07/03/zoznam-miest-na-slovensku-a-v-cesku-ktore-usa-planovali-bombardovat-jadrovymi-zbranami/ *11*
  • skot si vzdycky pro korunu nechal vrtat koleno ten za €uro dotace proda i svou babicku klidne prijmou kvotu uprchliku hlavne kdyz jim €U da nejaky to €uro
    • Pozdě jsem si všimnul. +20 rubl Ivane!
  • Tady je zas po víkendu nablito. *15*
    • Tak neblij a piš co jsem ti přikázal! -20 rubl!
  • Jo jednou jste si pískli vychc... že budete ve VB tak neste následky škoťáci
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/408354-pariz-hrozi-ze-bude-zamestnancum-z-chudsich-zemi-branit-v-praci-ve-francii.html
  • prezentuje se tu jeden zakomplexovaný r..tard (se kterým se jinak nebaví ani jeho sousedi z gheta, kteří s bídou vychodili pomocnou školu). A tak ten méněcenný jedinec zde blije a blije aby si dodal pocit vlastní důležitosti a pro ostatní s myšlenkami zde pak není místo. To jsme to dopracovali s takovým ubožákem..... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit