Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit

  •     

                                   God Saved the Great Britain

  • Moc se mi líbilo, jak z výsledku voleb byli přepadlí komentátoři v ČT. Podobně jako když vyhrál Trump. To skutečně nečekali.  :-) A jestli Britové vědí co chtějí? Já myslím, že moc dobře.
  • dzixy

    Co se skutečně konečně stane, mělo se stát již dříve. Krutá porážka Corbyna a jeho strany patří právem, protože k problému většiny Angličanů se pořád chovali odmítavě. Hodně štěstí Anglie na cestě zpět ke staré, dobré Anglie, jedné z mírových velmoci. Konečně je přestane obtěžovat malá skupinka mocenských bruselských "béček" a dobrý příklad pro ty, co nepodlehli "Jidášovu grošu".

  • Zase milion pět odkladů, až budou Britové vědět, co chtějí a jak to chtějí, tak si oddechnou především oni saami. 


  • To jsem zvědav zda konečně Britové odejdou, nebo ne. Připadá mi to jako chodec na přechodu který už vykročil do cesty autům a neví jestli se nemá vrátit.🙂 Už by konečně mohli říct rozhodné slovo ODCHÁZÍME nebo ZŮSTÁVÁME. Jinak to bude mít víc dílů než seriál Ulice.

  • Ať je v režii koho chce. Prostě se tak rozhodli a jeto. Samozřejmě to znamená vytáhnout si rukávy a začít makat. To se naším politologům /co to je za debilní profesi/ moc nelíbí.

  • Takové věci nejsou sranda, aby na to nakonec nedoplatili obě strany.

  • Velká gratulace, od teď bude Anglie konečně svobodná!

    Můžeme jen tiše závidět!

    • Hele - tak pis aspon 2. -  kdyz uz mi krades prezdivku...

  • Jak tady probíhá kontrola příspěvků? Vždyť je to tu zatrolleno, jak na Aeronetu.

    • Normální lidi na Aeronet nechodi

  • Prostý lid potřebuje komika, neřídí se totiž rozumem, ale emocemi - zábavou a to jim klaun Boris poskytnul...... Nevadí jim, že Ruskem podporovaný Boris rozloží Velkou Británii na Anglii, samostatné Skotsko a samostatné Irsko. Jediná Anglie zůstane mimo EU a její hospodářství půjde ke dnu. Mám obavu, že sami Angličani Borise jednou s radostí pověsí, protože situace se prudce zhorší (včetně obnovení války v Severním Irsku) a Boris nebude nikdy schopen splnit nic z toho, co nasliboval.

    • Za prvé, to, co si zvolili Britové, je jejich interní věcí, ne naší. Nemáme na to žádný vliv.  Tu poznámku ke komikovi bych uvítal, až se bude řešit Ukrajina. Tam to bude opravdu realita. 

      Británii trápí jiné problémy. Obrovská korupce, obrovské počty muslimů kteří se nechtějí integrovat a obrovské komplikace-házení klacků pod nohy, ze strany EU.

      Jsem pro CZexit, ale bohužel, natolik demokraty zase nejsme. Viz nemožnost vyjádření v nějaké formě referenda, apod. Takže si počkám, až se EUrosojuz rozpadne sám. Bude to brzy. Protože se to již začalo. 😈 


    • dzixy

      Wallo, Ty jsi snad vědma, přímo Pýthia, nebo nejméně špičkový, světem uznaný ekonom a politolog. Já si myslím, spíše ten komik, kterého dělá z Johnsona.🙂

      • Wallo ví o čem mluví a ty jsi jen placený blb z gubernie. Chceš vědět proč? Tak tady vepiš všechny hraniční přechody se Severním Irskem a Irskem. Nemyslím ty velké na mapě, ale ty v obyčejných vesnicích. Jó a potom mi tady něco napiš o podstatě IRA. Tak se měj a pozdravuj soudruhy nedaleko od Moskvy.

    • Nasi politici take neplni to, co slibuji pred volbami...

      Ztrata pameti po volbach...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit