Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo tak oni našli ten obal s neporušeným nápisem. Tak to jsou skvělí borci, ti Britové
  • To je škoda, že to nebylo u nás. Mohli jsme být slavní.
  • ze se ten Vrzal nebo jak se jmenuje probira k zivotu. Pritom puvodni zneni bylo , ze je to naprosto spolehlivy jed a nikdo nema sanci prezit.
    Pokud je to tedy pravda , dulezity faktor v tomhle udoli lzi , fam , kecu , cancu a nejvyse polopravd , docela bych veril ze pochazi z ceske produkce.
    Usuzuji tak z toho ze to poradne nefunguje , cili jeho vyrobu nekdo jako obvykle v Cechach odflinkl. Pochopitelne , to porovnavam s firmou kde jsem leta byl evidovan jako zamestnanec , si behem vyroby nekdo neco , nejakou tu surovinu ukradl domu na hnojeni kytek , obarveni vlasu tchyne nebo vanocni ohnostroj . Takova ceska hezka tradice a nemusi jit o nejakou chemicku. Odklonit domu se da i nemozne a neskutecne. Sam jsem zazil nejednou . Prece jen nejsem na trhu prace zadny novicek.
  • Nejdřív to vypadalo jako dobrá špionážní krimi, pak jako špatná komedie. Nakonec to ale dopadne jako hodně nepovedená parodie *7*
  • Tuhle světově skandální blamáž.., už není ani možné označit za směšnou a trapnou, protože už je z toho jen ubohá i zoufalá komedie a parodie na sebe sama..Skripalovi je už také o hodně lépe, jeho dceru by dokonce měli už pustit i z nemocnice atd..a nakonec to ještě dopadne tak, že se zjistí, že snědli nějaký, zkažený "anglický pudink", protože kdyby to byl skutečně Novičok, tak už majį dávno v márnici cedulku na palci u nohy.. a že tu jde nakonec o úplně něco jiného s tím, že i naše "elity".. budou nakonec "spojenecky"..vypadat opět jak užiteční, protektorátni kašpaři a Švejci i jako pouhý, druhořadý komparz ve hře úplně "někoho jiného"...Zase si s námi někdo výstřel "zadek" a zase musíme někomu ten zadek vylizovat, kouřit vocasy a ještě při tom mlaskat, jak je to dobré a "korektně zdravé"..Jsme opět lokajové !
  • tak už se probírá z komatu i skripal, podla anglosasakých vrahů tím nejstrašnějším ruským bojovým plynem byli otráveni dva lidé, okolní ptáci a jiná zvířata ne a nakonec se proberou oba otrávení, neúspěsnost jedu 100%, tak buď to nebyl ruský jed nebo to vůbec nebyl jed, nakonec se zjistí, že jenom večer před tím chlastali s kalouskem a byla to pouze kocovina, kalousek je otrávený chlastem pořád a taky nikoho neobviňujeme
  • ObcanHaveI
    Miluji Pana Prezidenta Miloše Zemana!
    • ObcanHavel
      No neříkej a kolikrát denně ho miluješ, ty můj věrný patolízale? Střídáte se u toho milování s Ovcáčkem? *4*
  • "Našli, rozvědčíci moji? Našli, našli?"
  • Vše je založeno na podvodu ! I Skřípal a ten "nováček" ! *11*
  • Novičok vznikl v řiti Sajmona a pak ho aplikovali dvojitému špionu Skripalovi. Sajmone půjdeš za všechno tohle do basy. Tato zpráva je převzata od britské tajné služby MI5.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit