Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to každého věc, co si nakupuje. Kyž si chce někdo ničit zdraví nezdravými potravinami a nápoji, je to jen jeho věc. Já se snažím jíst zdravě, neutrácet za zbytečnosti a při nákupu uplatňuju slevové kupóny , abych ušetřila. Když je člověk rozumný a u nakupování přemýšlí, tak ty slevy obchodníků ani nepotřebuje.

  • No já si osobně myslím, že už bylo docela dost na čase. Ono takové ty slevy na různé nezdravé potraviny mohou být často velice závadné a uvádí to lidi pak do velice nepříjemných stavů, jako je právě třeba obezita a člověk musí být opravdu obezřetný a dávát si pozor... Nenechat se zlákat :-)

  • Slečna na fotce nevypadá, že by boj s obezitou měla zapotřebí.....😯

    • Je mladá a v těch neforemných teplákách to není vidět.


  • "Britský boj s obezitou: Zakážou se bezedné nápoje a slevy na nezdravé potraviny"....

    Trochu mi to přijde uchylný, Britové už asi nejsou svéprávní no od doby co v Londýně vládne muslim se nedivim.  Kde je ta slavná západní demokracie?  nesmíš dnes nic jen blahořečit tu naši evropskou jedinou pravdu.  upřímně radši rok s Hitlerem než 10 let s EU covidem. Hitler se s tím nesral, eu s covidem nás budou laskat desítky let jen aby jsme tu hnusnou židovskou obec nenařkli z čeho je ada vinil tehdy.

    • Slavná západní demokracie, byla lež a to vždycky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit