Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • dzixy
  Donedávna jsem si myslel, že Angličané jsou moudrý a hrdý národ, vědom si své historie, postavení a důležitosti ve světě. Dnes, po těch cirkusáckých tahanicích, si to nemyslím. Domníval jsem se, že to budou právě oni, kdo svým odchodem ukáže na byrokratický moloch, který vznikl z dobře míněných dřívější vazeb a smluv o spolupráci v Evropě. Bohužel EU, především jejich vůdcové "zplanili" a podobně zplanila se ukazuje i budoucnost tohoto molocha. A taková se ukazuje i Anglická politická scéna, kde strany, namísto spolupráce, si dělají naschvály a hází klacky pod nohy. Vše ke škodě samotných Angličanů, a potažmo i Evropě.
 • Kluci britští a dobře děláte.Drží se vám palce. Hloupí frantíci nebyli a nejsou schopni si uhlídat hranici. A paraziti z gumových člunů přes kanál pořád útočí.Nebudete to mít lehké. Ale nebudete se muset podvolovat trapným a ponižujícím rozhodnutím z Bruselu. Rozhodnutím které nadřazují parazita nad nás ostatní a umožňují mu vetřít se do zdejšího společenství. A přitom cíle máme všichni stejné.Izolace, opovržení, posměch a konečně jeho deportace tam, odkud sem nalezl.

  • Zato ti čeští kluci si těžko uhlídají hranici proti "bratrům" z východních stepí. A kremelský chán (malé postavy!) touží po rozšíření socialismu (tentokrát rudého, nikoli hnědého) do Evropy.

 • Když si nevíme rady, tak to odložíme. Sice nebudeme za pár dní o nic moudřejší, ale bude alespoň o čem psát.

  Za mých studií se tomu říkalo prokrastinace a pan profesor Tůma nás před tím důrazně varoval.

  Škoda, že neučil v parlamentu za kanálem. 

 • Britové si musí uvědomit, že si to odhlasovali a nejsou už pupkem světa 

 • Je to Spojeného království Velké Britanie a (Bohu žel i)Severního Irska privátní věc a zbytku Evropy (i světa) zbytečná starost! 

  Svobodu Severnímu Irsku - boj za jeho sjednocení s Irskou republikou  v jeden stát musí pokračovat!

  • Váš názor je podporován z nejvyšších kruhů. "Give Ireland back to the Irish", pravil přec sám Sir James Paul McCartney MBE.

   • You are right, Filius, I agree.

   • A je dobře, že před soudem dnes stane jeden z bývalých okupantů, co v roce 1972 - zabíjel proti tehdejšímu status quo pokojně protestující - Iry

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit