Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Soudruhu občane, kapitalismus je pojem, který je užíván v každodenním životě řadou veřejně známých lidí. Já si ho nevymyslel.  A já jsem tady na Moravě doma a nemám potřebu se nikam stěhovat, nikoho nevyhazuj. Nemáš nato žádné právo. Naopak, jdi příkladem a odstěhuj se sám na západ, stejně tady  jak na Čechy, tak ještě více na Moravany dštíš oheň nenávisti a síru a pravidelně z tebe kape obdiv k Nacismu, který má kořeny v Německu a nejnověji kvete v USA. Takže bal kufry....😀

  • Soudruhu realisto, co je to ten "kapitalismus"? Ten blábol si vymysleli prekomunisti a komunisti s ním pak strašili prosťáčky a jedince s nedostatkem soudnosti.

    Když podle Tebe "ze západu nepřišlo nic dobrého", proč se neodstěhuješ na "východ", kde bys mohl budovat rudý nebo dokonce žlutý komunismus a mít se podle Tebe jako v ráji. Nebo spíš jako v pekle? 😉

  • Pché...to nic není. Já slyšel, že kapitalismus má na svědomí celou miliardu mrtvých....německý kapitalismus vyvážel bolševické agenty do Ruska a americký kapitalismus sponzoroval nacisty v Německu. Britští kapitalisté darovali světu koncentrační tábory, které teprve poté převzali Sověti a Němci. Říkám to pořád.....ze západu nepřišlo nikdy nic dobrého, jen podraz, zrada, zlodějna, teror a lež. 😯

  • dzixy

    Větších zločinců, než uvádíš, je na východ a jihovýchod od nás habaděj.

  • dzixy

    Ukázka, že vymahatelnost práva je na štíru nejenom u nás. Domnívám se ale, že to není poslední slovo v této věci.

  • Uvádí se, že komunismus má na svědomí víc jak 100 milionů mrtvých! Kolik je to přesně, to se neví, komunisti své oběti vraždí bez evidence.Je to ale několikanásobně víc než má na svědomí 2. sv. válka.  A jak známo, komunismus dal světu CCCP a převzala ho od něj Čína.

  • Pane Janáku, podobně jako vy "argumentoval" nebo se spíše vyjadřoval před desítkami let i jeden komunistický politruk na jednotce, kde jsem sloužil jako záklaďák. Kdo chce, informace si najde. Kdo nechce, ten prostě jiný názor neunese. Ale netrapte se tím, ani jeden z nás dvou to stejně nijak neovlivní.

  • ... "rebel1234" zjevně neví, o čem píše...

  • Je to hrdina, který se nebál zveřejnit válečné zločiny usa.

  • Jó kdyby nechtěli Britové někoho vydat do Ruska, to by byla slova chvály "o ochraně demogracyje a svobodě projevu novinářů". Ale že si to dovolili do USA, to je řevu, to je řevu......😉 ale stejně se divím, že Britové mají odvahu se Deep State vzepřít.....

  • "... obvinění ze špionáže a nezákonného zveřejnění tajných dokumentů, za což mu hrozí 175 let vězení..."

    To je nesmysl non plus ultra - Assange zveřejněním dokumentů ohrozil armádu Spojených států, Velké Britanie i dalších států na území Arabsského poloostrova!  

    Dokonce i jeho "ukecanost" zapříčinila smrť desítek vojáků o civilistů (mimo jiné zdravotního personálu polní nemocnice)...

    Trest smrti pro tohoto zrádce euroamerické kultury a civilisace je málo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit