Přejít na výpis diskuzí

Britští poslanci opět odmítli dohodu premiérky Mayové o brexitu

12.3.2019 13:58
6 příspěvků

Britský parlament v úterý opět odmítl brexitovou dohodu, ve středu proto bude hlasovat, zda chce Evropskou unii opustit zcela bez dohody. Premiérce Therese Mayové v prosazení dohody nepomohlo ani to, že po dohodě s předsedou Evropské komise brexitový balíček v pondělí doplnila ve snaze vyhovět kritikům...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Tak tohle vejde do dejina a ucebnic. 

  Anglie - Britanie , vyberte si , kolebka demokracie . Znamy omlety bonmot . 

  Hlasovani , referendum , rozhodnuti lidu - anonymni , tim padem demokraticke. Dalsi canc. takhle to potom vypada v praxi. Pulka chce to , druha tamto . A  proste a jasne se nedomluvi. Tohle kockoprase se jeste potahne a jak skonci ??? Tezko odhadnout. 

  Kdyz sni nekdo treba slehackovy dort a na nej si da kysele zeli , je jasne jak to dopadne pomerne brzy. Tady uz je po hostine , na tu laxirku se jeste porad ceka. Ale v brise to uz zacina skrundat ... 

 • V celé nahotě se ukazuje skutečná tvář tzv.EU a velkohubých hodnot "svobody a demokracie"...Už i ten zločinec Lenin..často říkával..svoboda ?..ale pro koho !..demokracie ?..ale pro koho !..Tajemníci a soudruzi na ÚV EU to vytáhli ještě dál..svoboda ?..jak, kdy a pro koho !..demokracie ?..jak, kdy a pro koho !..tzv.EU atd..už je jak ti komanči za dob RVHP či CCCP..kdo nejde s námi, jde proti nám..!..tam taky často seděli podobní soudruzi, opilci, sociopaté, psychopati, zloději, darmojedi, zakomplexovaní pacienti i vychcaní darebáci s neskutečně velkou mocí., co rovněž sebestředně nerespektovali vůli i zájmy většin.. a kdo se ozval, tak musel být "tvrdě poučen", jako "nekalý živel, oportunista" atd.. !

 • Je to Spojeného království Velké Britanie a Severního Irska privátní věc - a EU by se do toho neměla "montovat"!

  Stejně je Severní Irsko jednou z kolonií Spojeného království, nikoli rovnocenným partnerem ve spolku! Spíše by mělo být sjednoceno Irsko pod jeden státní celek - lhostejno, zda člena EU, či nikoli. 

 • KIMCID

  VB se rozhodla odejít  a EU bude dělat naschvály

  • Marne , opravdu marne ty naschvaly od toho UE hledam. A ze nejsem zadny PRO evropan - rusofil , kavarnik , anti kavarnik , fanaticky volic nejake te sekty co tady v CZ ted radi . Ano ,  nic z toho opravdu nejsem. 

   PS Cestina je muj rodny jazyk , nemusel jsem se ho doucovat na kurzech cestiny v Kosicich , jako nekteri soucasni mesiasove ... To jeste k tomu jako pritezujici okolnost pro me. 


   • josef.chmela

    Tím, že je čeština tvůj rodný jazyk, bych opravdu nechlubil. Tvoje písemné vyjádření svědčí o něčem jiném.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit