Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jel jsem se Student agency na delší cestu do zahraničí a jejich služby bych nazval amatérismem nejhrubšího zrna, nakoupili (pronajali) autobusy, k nim řidiče ale veškeré ostatní zázemí používají cizí, autobusové zastávky, nádraží, apod., řidiči si dělají co chtějí, povinné zastávky jim často nic neříkají, co je jízdní řád taky netuší, zpoždění hodinu, dvě hodiny - žádný problém ... nechci hájit ČSAD, ale provozují nádraží, zajišťují dopravu i na nerenatbilních spojích, je strašně ješdnoduché vozit lidi z místa A do místa B na spojích, kde se to vyplácí i s nízkou cenou jízdenek a nestarat se o nic jinýho ...
  • No jasně předražené zakázky jsou ok a služba pro lidi s dobrou cenou je na soud ,to už není možný........Já jsem myslela.že dostal cenu za dobrého podnikatele a ejhle nesplnil normu předražování k soudu s ním,aby nekazil vejvary ostatním
  • Takže vlastně pro službu lidu dostali pokutu, nemá to být naopak a měli dostat ocenění za nejlevnější jízdenky?
  • Tak tohoto podnikatele považuji za člověka,který ví jak se podniká a ne ta svoloč,která si na podnikatele hraje.Přeji mu mnoho štěstí a pevné nervy v tzv.podnikatelském prostředí demokratických rychlokvašek ze severovýchodní Moravy ODS.
  • v.kubica
    Přeji Student Agency vše nejlepší a doufám, že vždycky zvítězí zdravý rozum. Škoda, že se za něj musí tak moc bojovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit