Přejít na výpis diskuzí

Brusel poslal Maďarsko k unijnímu soudu kvůli zákonům o azylu

19.7.2018 17:24
šar 6 příspěvků

Evropská komise ve čtvrtek poslala Maďarsko před Evropský soud kvůli podobě zákonů o azylu a navracení žadatelů. Komise tak do další fáze posunula spor, který vede už dlouho. Budapešť dostala i dva měsíce na vysvětlení nových pravidel zakazujících pomoc ze strany vnitrostátních, mezinárodních i nevládních...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • dzixy
  Domnívám se, že Maďarům je "šumafuk", co si myslí EU o jejich nových zákonech. Vzali si svoji bezpečnosti do svých rukou, protože EU to nezvládla a nezvládá. A udělali dobře. Nemají se čeho bát, protože i před bohem, nejenom před jakýmkoliv soudem, se již jasně prokázalo obrovské selhání EU v otázce migrace, bezpečnosti Evropy a odstraňování následků chyb. Měli by je následovat všechny státy a ukázat tak byrokratům EU i původkyni příčin Merkelové, že samotné státy jsou lépe schopni ubránit svou zemi, než to dělá EU, která je v podstatě "na dvě věci...."
 • No a Brusel zase může přestat Maďarům sypat dotace a mohou také dopadnout jako při "bratrské pomoci" v r. 1956. Tehdy prý podle slov Maďarů Rusové povraždili na 50 000 civilních občanů. V Budapešti při demonstraci proti okupaci prý zahradili pomocí tanku ulici a z druhé strany demonstrující tanky a rozdrtili je pod pásy. Zvěrstvo, jakého jsou schopni jedině Rusové.

  • ???

   Myslíte si, že eu nebo nato snad podnikne invazi do Maďarska ??? Nebo že ho bude humanitárně bombardovat ? :-) Tak proč to srovnávání ?

 • Tak Maďarsko zase pošle Brusel do patřičných míst. Nebo by mohlo být pikantní zveřejnit seznam Sorosem placených eurohujerů, je jich údajně  okolo 300. Na každý pád si Bruselští zase zadělali na pořádný průšvih. 

 • KLUCI Z UHER ! Jsme s Vámi. A moc!Protože všchni kdo si navezli do své země cizokrajné vyžírky padají nyní na hubu. Vyžíky umí jen sedět žebrat, kouřit a prrcat se mezi sebou.Potřebují aby se o ně někdo staral. Krmil ošetřoval a šatil. A bohužel i u nás už se ozývají hlupáci kteří by jim chtěli sloužit. Známý novinářský šmudla Martin Fendrych už začíná vyhryzovat, že bychom je měli přeci jen přijímat. Ještě dál jde smečka z Brna. Ti co si říkají "Žít Brno" už jdou tak daleko, že píšou do Italie. Prý klidně je pošlete.Budeme rádi.My platíme daně, přikrádájí nám různá pojištění - a banda z Afriky tady bude bivakovat. Pokud by sem nalezli - moc těžké chvilky by je tady zaručeně čekaly.

  • Jako tisíce jiných čekám na první zapískání... "Běda každému pohanovi, který překročí Dunaj". A osudy vlastizrádců bývají vždy spojeny s fatálním koncem. 😈

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit