Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jó vědět tak přesně kam tyto peníze doputují, asi by jsme se hodně hořce nasmáli. *5*
  • Hm, tak EU poslala 250 milionů eur, tedy zhruba 6,7 miliardy korun... To jsou více než dvě třetiny z přislíbených 350 milionů eur. Rusové podmiňují další dodávky plynu úhrazením ukrajinského dluhu ve výši 1,95 miliardy dolarů, tedy zhruba 40 miliard korun. Celkový dluh za plyn přitom podle nich v této chvíli činí až 4,5 miliardy dolarů, tedy zhruba 92 miliard korun. Tak nevím, na co si tu Ukrajinci s EU a vlastně my všichni hrajeme.
    • Hrajeme si na úplatky pro oligarchy, aby ten bordel drželi doma pohromadě. *3*
  • Ano z peněz nás všech dotujeme nečlenský stát ve kterém vládne kmotr Porošenko.
    I tato lumpárna však EU projde protože naše ovčánky nic nezajímá - dokud je na mobil
    žrádlo a hadry je jim nějaká Ukrajina ukradená.
    Proto si tu papaláši taky dělají co chtějí. Dobře vědí že otroci si jen pobrblají doma a v hospodě.

    S EU dotacema máme také své zkušenosti. Mafie - politik radní podnikatel je převádí na
    svá soukromá konta. Nebo se utrácejí za hlouposti jako je Babišův ranč.
    Občané z nich nemají vůbec nic.
  • Čéče, včera jsem na vlastní oči slyšel a viděl komunistu; to bys nevěřil, kolik blbosti se může koncentrovat v jednom mozku.
    • Já jsem zas jednou byl v hospodě, sednul si ke mně odeesák a bylyo to to samý. Jak je to možné?
      • No vidíš, fašisto, tebe se to jistě týká - potrefená husa zakejhala!
  • RUSACI jsou CHUDY jak kostelni mys!!! *15* Ti by mohli poslat akorat tak tu svoji SAMOHONKU jinak nic nemaji!!! *15* *11*
  • To jsem zvědavej, na jakých soukromých kontech se ty škvarky jednou octnou.
  • Asi nevíte o co jde, pujčené peníze nejsou z žádných zisků.Prostě se jen vytisknou a poslou za lichvářský urok.Paravda je ale že každý takto vytištěný peníz přináší další inflaci,to znamená že pokud jste si před X lety za 30 000 koupili chalupu dnes za ně neuděláte ani koupelnu:D
    Když už tu pořád píšete vzdělávejte se také trošku.
    • Ludvo! Buduj si putka-ismuis a sklapni!
  • Nikde nečtu, že by se hnůj z NSDAP prdlamentu vzdal min měsíčních platů, nebo na to přispěl negr, když tam zaplatil nelegální převrat!!!!!!!!!!!!
  • Takže budeme sborem dál platit verbež a za verbež. Hlavně že máme zdravotnictví, máme skvělé dálnice, dobře placené učitele a pohodově u moře ležící důchodce. Pryč z EU, Pryč s NATO nacismem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • ERRa - pizdo, běž si budovat Putka-land a neobtěžuj velmi slušné lidi!
  • EU poslala MILIARDY zatimco RUSACI by poslaly akorat velke HOV-O!!! *15*
    • Rusko pouze požaduje zaplacení dodaného plynu a to ještě cca 3x levněji, než platíme plyn tady! Pokud by jste nebyl magor, což jistě jste, tak když bylo něco odebráno, musí se to zaplatit. To jenom vaše zlodějské gestapo míní, že může krást. Tohle je jasná ukázka zlodějiny a tunelu. Rozumíte vy slavný BC?
      • Nemůžeš čekat od dutohlava s rádoby titulem,aby používal mozek,když ho nemá.Tento tvor je typická ukázka "řiťolezce",který dobře poslouží evropským a našim demokratickým gestapákům!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit