testovaci text

Diskuse pro Článek

Brusel sestavil 'černou listinu', jde po krku daňovým rájům

6. 12. 2017 – zpravy.tiscali.cz

Ministři financí členských zemí Evropské unie sestavili takzvanou černou listinu daňových rájů. Zahrnuje 17 jurisdikcí mimo EU, které dostatečně nespolupracují v daňových záležitostech, oznámil v ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 8

napsat komentář

Za penize trotlu (inkognito)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

zvanych dane , jsou v UE placene urady. Mimo jine take celnici. Ti celnici potom delaji libive kontroly na smetistich zvanych vietnamske trznice . Ty jsou dislokovany vetsinou u hranic s bohatsimi staty . Existuji diky smeline a podplaceni statni spravy na vsech stupnich.
Celnici s cajtama obcas neco jakoby " zabavi " a tim ochrani dusevni bohatstvi toho autora.
Autor toho ktereho produktu potom v nejedno pripade sidli v nekterem tom danovem raji a tudiz tam plati take dane. Cili neplati , nebo male vsetne uplatku. Ale tu jeho ochranu zaplati ten ktery danovy blbec v tom kterem state , cili blbej cechacek co leze denne do rachoty.
6.12.2017
vlákno reagovat

TOM231 tiscali.cz

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Celý ten debilní Brusel by měl jít od válu a zrušit především "čtvrtou německou říši".
Co je to za splácaninu, když v Evropě nejsou ani jednotné dopravní předpisy ? Není jednotný úřední jazyk a nejběžnějším jazykem je angličtina, která však nemá v celé EU anglofonní zonu a tedy na území EU není zastoupena.
Ještě před naším vstupem do tohohle spolku se na doporučení EU ,přestříkávaly, v jízdních pruzích, zalomené šipky na zakulacené. Už tenkrát jsem měl pocit, že chceme vstoupit do spolku trotlů.
6.12.2017
vlákno reagovat

Anglictina (inkognito)

je mrtvym jazykem zeme ktera ten holport opousti. Take mi to nejde do hlavy . Jen ze je to jednoducha rec , snadna na nauceni.
Lekari pouzivaji latinu , take rec kterou se nikde nemluvi. Dost podobne ve sve podstate . Ovsem smysl to nedava , ta anglictina tedy .
6.12.2017
vlákno reagovat

kritik (inkognito)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

Další nesmysl z dílny nemakačenků a plácalů z EU,kteří vyhrožují třem státům V4,když nepřijmou nepovolané běžence.Já taky ,když někoho pozvu tak se o něj postarám a necpu ho sousedovi.Je čas odejít z EU a NATA a spoléhat se sám na sebe a ne na ty,co nás již jednou zradili.
6.12.2017
vlákno reagovat

TOM231 tiscali.cz

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

A jak bys posuzoval Slováky. Ti nás, tvojí optikou, zradili hned 2 x ?
6.12.2017
vlákno reagovat

Nejenom dvakrat (inkognito)

0 souhlasí, 1 nesouhlasí

ta doba mezi 1918 1991 tusim s pauzou Slovenskeho statu 39 - 45 byl opravdu takovy kockopes. Tahle sorta madaru z Hornich uher si svoje mindraky vzdycky resila prehnanym nacionalismem . Dobre ze se odtrhli . Ovsem proc sem ted lezou ve velkem jako stenice to nechapu. Maji svyho janosika , tak at si ho tam uctivaji .
6.12.2017 upraveno v 13:26
vlákno reagovat

K cemu cela (inkognito)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

ta saskarna ?! Nejakky Brusel si muze sestavovat co chce a jak chce.
Hned pod timhle clanke je dalsi a souvisi.
Parchant , zbabelec a defraudant nejhorsiho kalibru Janousek uznan v teritoriu UE mrzakem a do vezeni nemusi. O dalsich jeho soukmenovcich - Bem atd , ani nemluve.
Byl ted sice souzen za neco jineho , ovsem ze by to s penezi te UE nesouviselo neveri snad nikdo .
6.12.2017
vlákno reagovat

Brusel není schopen vyřešit (inkognito)

6 souhlasí, 1 nesouhlasí

ani to, aby potraviny na území EU měly stejné složení natožpak daňové ráje mimo své území ! Navíc leckomu z movitých to vyhovuje, aspoň si mají kam ulít peníze. Úředníčci EU daňové ráje skutečně neřeší a ani nevyřeší, na to bych si klidně vsadil.
6.12.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.